Hilti Cut Assist - Прорив в алмазному бурінні

Установки Hilti DD 350-CA і Hilti DD 500-CA з технологією Cut Assist.

Найпотужніші інструменти в своєму класі,
тепер ще й найрозумніші.


Представляємо новий модуль автоподачі DD AF-CA для автоматичної роботи. Ефективність в кращому вигляді: просто підключіть модуль автоподачі до установки алмазного свердління DD 350-CA або DD 500-CA та натисніть кнопку пуску. Займайтеся вирішенням інших завдань, поки інструмент самостійно приймає різні рішення з свердління. З Cut Assist в якості віртуального помічника, ви ніколи не будете працювати наодинці.
Висока ефективність - висока продуктивність
 Модуль автоподачі DD AF-CA безпосередньо обмінюється інформацією з DD 350-CA або DD 500-CA від самого початку свердління і до самого кінця. З першим натисненням кнопки «Старт», Cut Assist розпізнає поверхню і переміщує коронку до базового матеріалу, автоматично включає воду, регулюючи її подачу самостійно в ході всього процесу свердління, в той час, як функція легкого Засвердлювання забезпечує плавний пуск коронки. Вбудований режим проходження металу забезпечує додатковий крутний момент під час проходження арматури. Модуль автоподачі миттєво визначає зміну властивостей базового матеріалу і регулює потужність, подачу води і силу подачі коронки для оптимальної роботи навіть в самих екстремальних умовах. Коли отвір просвердлений, модуль автоподачи DD AF-CA автоматично зупиняє двигун установки алмазного свердління, відключає воду і витягує коронку з отвору.
 

Автоматизація - вільні руки

Виконуйте більше роботи за меншу кількість часу! Модуль автоподачі DD AF-CA дозволяє паралельно виконувати інші завдання, поки DD 350-CA та DD 500-CA працюють самостійно.


Безпека понад усе

Технологія Cut Assist забезпечує додатковий комфорт за рахунок відсутності вібрації для оператора.

Зелене світло

Модуль автоподачі Hilti DD AF-CA простий в експлуатації: просто натисніть зелену кнопку, щоб почати роботу.

Зустрічайте HI Drive

Технологія HI Drive є ключовою для установок алмазного свердління DD 350-CA і DD 500-CA.
Три ключові інновації прекрасно інтегровані в сучасну систему приводу. HI Drive пропонує більше, ніж просто суму технологій.

Технологія HI Drive підвищує вашу продуктивність

Три головні компоненти HI Drive ідеально інтегровані для забезпечення неперевершеної продуктивності:
Мотор HI Drive

Безщітковий високочастотний мотор, частотою 1000 Гц, дозволяє отримати найвищу продуктивність в своєму класі.
Трансмісія HI Drive

Десять електронних передач, які за допомогою інноваційного приводу HI Drive забезпечують постійну потужність та рівномірно розподіляє крутний момент і обороти по всьому робочому діаметру коронки.
Електроніка HI Drive

Електроніка HI Drive захищає інструмент від перегріву і можливого пошкодження, в той час як його вбудована функція проходження металу забезпечує необхідний приріст крутного моменту для проходження коронки через арматуру. DD 350-CA та DD 500-CA з модулем автоподачі миттєво реагують на зміну зусилля на коронці, щоб забезпечувати оптимальний тиск, забезпечуючи повністю автоматичний процес свердління.

Ми помістили cookies на ваш комп'ютер, щоб зробити роботу з сайтом краще. Ви можете змінити налаштування cookies в будь-який час. Ви можете закрити це повідомлення і продовжити роботу з сайтом.