Нова легенда - перфоратор TE 70

Перфоратор ТЕ 70-ATC/AVR став ще надійнішим - він отримав першокласний безщітковий двигун, який став надійніше, ніж будь-коли. Продуктивність буріння зросла на 25%, а швидкість довбання збільшилася на 40%. Завдяки широкому асортименту витратних матеріалів і пилососа Hilti ви зможете використовувати потужність перфоратора для вирішення величезної кількості завдань.

Оновлений перфоратор TE 70 ATC / AVR - краще рішення, щоб озброїти вашу бригаду відмінним професійним інструментом.

Image alt text (optional)

Продуктивність понад усе

Технічні характеристики. Що нового?

Loading

Система пиловидалення TE DRS-Y

Ми знаємо, що ви серйозно ставитеся до здоров'я і безпеки. Ось чому ми витратили багато років на дослідження з видалення пилу і розробку інноваційних рішень.

ПОВНА СИСТЕМА

Наші рішення DRS - це високоефективні системи пиловидалення, призначені для використання всередині приміщень, що видаляють небезпечний дрібний пил. Результат: робочий майданчик практично без пилу.

Ви можете допомогти зберегти здоров'я своїх робітників за допомогою системи пиловидалення TE DRS-Y. Зведення до мінімуму пилу на робочому майданчику дозволяє підвищити продуктивність і знизити знос інструментів і витратних матеріалів.

Система активного поглинання вібрації AVR

Вібрація є невід'ємною частиною роботи з перфораторами та відбійними молотками. Регулярний тривалий вплив може привести до проблем зі здоров'ям.

Hilti Active Vibration Reduction є однією з найбільш передових на ринку, ми використовуємо різні технологічні інновації, щоб мінімізувати вплив вібрації інструменту на оператора - до 60% в порівнянні з іншими перфораторами.

Завдяки більш низькому рівню вібрації наші перфоратори і відбійні молотки з системою AVR забезпечують більш високу продуктивність, оскільки робітники не відчувають такої втоми, як при використанні інших перфораторів.

Приладдя і витратні матеріали

Універсальний пилосос VC 40-UL

Замовити онлайн

Форма запиту демонстрації

Вас може зацікавити

ON!TRACK

Революція в управлінні активами 

Дізнатися більше

TRADE-IN

Hilti Trade-in – унікальна для ринку електроінструменту програма по заміні старого обладнання на новий аналогічний інструмент Hilti з додатковою знижкою

Дізнатися більше

ШВИДКІСТЬ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Топ-5 рішень Hilti для прискорення робіт

Дізнатися більше

Поделиться