Менеджмент

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Д-р Кристоф Лоос

Dr. Christoph Loos

Генеральный директор

Кристоф Лоос, 1968 р. н., займає посаду генерального директора компанії з 2014 року. Член виконавчого комітету з 2007 року. Протягом перших чотирьої років своєї діяльності у складі виконавчого комітету відповідав за фінансові операції, HR, IT та корпоративний розвиток. З 2011 року відповідав за бізнес Hilti на ринках, що розвиваються, та в секторах енергетики та промисловості. Кристоф Лоос приєднався до Hilti в 2001 році та спочатку очолював відділ корпоративного розвитку, а потім ініціював створення стратегічного управління. Наприкінці 2003 року переїхав до Німеччики, де спочатку займав посаду регіонального комерційного директора, а з 2005 року був призначений на посаду генерального директора Hilti Німеччина.

МАТТІАС ГІЛНЕР

Jörg Kampmeyer

Корпоративні функції та сектор «Енергетика та промисловість» 

Маттіас Гілнер (Matthias Gillner), 1967 р.н., член виконавчого комітету з квітня 2011 року. Від самого початку відповідав за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження та розробки. З початку 2014 року відповідає за бізнес у країнах, що розвиваються, а також у енергетичному та промисловому секторах. Свою кар'єру в Hilti розпочав у 2000 році в якості директора з корпоративного розвитку. В середині 2001 року був призначений HR директором та згодом очолив підрозділ вимірювальних систем. З 2006 до кінця 2013 року Маттіас Гілнер (Matthias Gillner) керував підрозділом електроінструментів та приладдя.

Йаангир (Йан) Дунгажи

Jahangir (Jan) Doongaji

Напрямки Електроінструменти, Розробка й Проектування 

Йаангір (Йан) Дунгаджі, 1967 р.н. Член виконавчого комітету з 2014 року. Відповідає за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження, розробки і технології та Інтернет речей. Кар'єру в Hilti почав в 2000 році, коли очолив відділ по роботі з клієнтами в Швейцарії. У 2002 році приєднався до штаб-квартирі Hilti в Шаан, де займав ряд посад в різних бізнес-підрозділах. До останнього призначення керував підрозділом, відповідальним за розвиток бізнесу електроінструментів і аксесуарів.

 

АВРААМ (АВІ) КАН

Matthias Gillner

Американський та азіатський ринки

Авраам (Аві) Кан, 1977 р.н., є членом Виконавчої ради з січня 2020 року і відповідає за ринки США та Азії. Він почав свою кар'єру в сфері продажів Hilti в США в 2004 році. Займаючи різні керівні посади, в 2011 році він був призначений генеральним директором Hilti Канада. У 2017 році він взяв на себе відповідальність за весь північноамериканський регіон.

Д-р Стефан Нокен

Dr. Stefan Nöken

Технології прямого монтажу та логістика

Стефан Нокен (Stefan Nöken), 1965 р.н., член виконавчого комітету з початку 2007 року. Керує розвитком технологій кріплення та глобальну логістику компанії. Приєднався до компанії Hilti у 2000 році в якості керівника інженерного відділу. У 2004 році очолив напрям розвитку міжнародної лінії поставок, закупівель та глобальної логістики.

Джоакім Сарди Сольсона

Marco Meyrat

Ринки Європи і Близького Сходу, стратегічний маркетинг


Джоакім Сарда Сольсона, 1974 р.н.., Є членом Виконавчої ради з січня 2020 року. Він відповідає за ринки Європи і Близького Сходу, а також за підрозділ стратегічного маркетингу. Свою кар'єру в Hilti він почав в 2005 році у відділі корпоративного розвитку в штаб-квартирі. Пізніше він займав кілька керівних посад в сфері продажів в Італії і Німеччині. У 2012 році він зайняв посаду генерального директора по організації ринку Італії і регіону Південної Європи.

РАДА ДИРЕКТОРІВ

МІХАЕЛЬ ХІЛТІ

Michael Hilti

Почесний голова ради директорів 

Шаан, Ліхтенштейн

Міхаель Хілті, 1946 р.н., обраний почесним головою на щорічних зборах у 2018 році, син засновника компанії професора Мартіна Хілті, був обраний членом ради директорів у 1990 році. Після вивчення бізнес-адміністрування в Університеті Сен-Галлена, він працював у банку Chase Manhattan Bank у Лондоні до вступу на посаду заступника керівника відділу маркетингу компанії Hilti у 1975 році. Через рік він увійшов до складу виконавчого комітету ради директорів компанії; займав посаду заступника генерального директора, а також позицію керівника напрямку Drilling and Demolition у 1978 році. З 1990 по 1993 року виконував обов'язки генерального директора. З 1994 по 2006 рік включно був головою ради директорів. Зараз Міхаель Хілті займає посаду почесного голови виконавчого комітету ради директорів Hilti, також є довірчим власником організації Martin Hilti Family Trust, членом правління Фонду Hilti та головою Hilti Art Foundation. Він займав безліч керівних посад, у тому числі був призначений радником з питань комерції принца Йоханнеса Адама Фердинанда Алоїза Марії Марко д’Авіано Пій фон унд цу Ліхтенштейн. Також був нагороджений титулом почесного сенатора при Університеті Сен-Галлена

Генріх Фішер

Please enter alternative text here (optional)

Голова Ради директорів

Рюшлікон, Швейцарія

Генріх Фішер, 1950 р.н.., переобраний в якості Голови Ради директорів до щорічних загальних зборів 2022 року, член ради директорів з 2007 року. У 1973 році отримав диплом інженера Швейцарського федерального технологічного інституту Цюріха, де вивчав електротехніку і фізико-технічні дисципліни. Потім вивчав бізнес-адміністрування в Університеті Цюріха, паралельно працюючи в цій галузі, і отримав ступінь магістра в 1976 році. Починаючи з 1977 року обіймав керівні посади в Oerlikon Bührle Holding, Balzers AG (1980 - 1989 р.) І знову в Oerlikon Holding (1990 - 1995 рр.). З 1996 по 2007 рік був Генеральним директором компанії Saurer AG, Арбон. Генріх Фішер (Heinrich Fischer) є членом ради директорів Tecan AG і Sensirion AG.

 

Професор Піус Баскера

Please enter alternative text here (optional)

Голова Ради Директорів

Піус Баскера (Pius Baschera), 1950 р. н., обраний повторно на повторний термін до щорічних зборів у 2016 році, голова ради директорів. Вивчав машинобудування та управління бізнесом у швейцарському федеральному технологічному інституті у Цюриху, де отримав докторську ступінь. У 1979 році прийшов до компанії Hilti на посаду директора з фінансового контролю на виробництві. До свого призначення головою займав посаду генерального директора протягом 13 років. На даний момент є членом ради директорів Roche Holding Ltd у Базелі та Schindler Group в м. Хергисвіль. Окрім того, він є членом він є членом консультаційних рад Vorwerk & Co. у Вупперталі та Ardex GmbH в Віттені, головою ради директорів Venture Incubator AG, м. Цуг, та професором кафедри підприємництва у швейцарському Федеральному технологічному інституті Цюриху.

ДеНіеЛ ДеНіКЕР

Please enter alternative text here (optional)

Цюрих, Швейцарія

Деніел Денікер, 1963 р.н., обраний до щорічних загальних зборів у 2021 році, член ради директорів з 2018 року. Деніел Денікер є керуючим партнером Homburger AG - компанії, що займається комерційним правом в Цюріху, також має мандат ради директорів в Dormakaba Holding AG (Швейцарія). Є членом ради директорів Rothschild & Co SCA (Франція) і лектором в Цюріхському університеті.

 

Кім Фаузинг

Please enter alternative text here (optional)

Кім Фаузинг, 1964 р.н.., переобраний до Загальних зборів акціонерів 2022 році. Обраний до Ради директорів в 2010 році. У 1987 році отримав вчений ступінь в галузі машинобудування в технічному коледжі Орхуса в Данії, а в 1996 році - ступінь MBA в школі бізнесу Хенлі в Лондоні. Професійна діяльність привела його в 1990 році в Hilti Group, де до 2007 року він виконував різні управлінські функції в Європі і Азії. Після переходу в датську Danfoss Group в січні 2008 року був призначений її генеральним директором і членом виконавчого комітету. Також є віце-президентом SMA A / G, в Касселі, Німеччина і членом Ради директорів компанії LafargeHolcim, Швейцарія.

Карла де Гейзелер

Carla De Geyseleer

Ерембодегем, Бельгія

У 2019 році до складу Ради директорів Hilti увійшла Карла де Гейзелер, обрана щорічними зборами на термін до 2022 року. З 2014 року до лютого 2019 року займала посаду фінансового директора (CFO) компанії SGS, що знаходиться у Женеві (Швейцарія) та працює на ринку оцінки матеріальних цінностей. Пані де Гейзелер декілька років працювала фінансовим директором у представництві мобільного оператора Vodafone Libertel B.V. та логістичній компанії DHL Express Benelux, розміщеній у Нідерландах. До цього вона займала різні посади у фінансових депертаментах та підрозділах з розвитку бізнесу на регіональному та глобальному рівнях у компанії DHL. Карла де Гейзелер отримала ступінь Executive MBA в Інституті розвитку управлінських кадрів (Institute for Management Development) в Лозані, Швейцарія.

МАРКО МЕЙРАТ

Please enter alternative text here (optional)

 Кур, Швейцарія

Марко Мейрат, 1963 р.н., обраний до Загальних зборів акціонерів 2023 р Увійшов до складу Ради директорів в 2020 році. З 1 січня 2020 був Головою правління Фонду Хілті. З 2005 по 2019 рік був членом Виконавчої ради Hilti Group.

Марко Мейрат почав свою кар'єру в компанії Hilti в 1989 році в якості менеджера по продуктах підрозділу техніки прямого монтажу в штаб-квартирі корпорації в Ліхтенштейні. Серед позицій, займаних ним за час роботи в Hilti, посаду генерального директора швейцарської і німецької маркетингових організацій. У 2005 році він приєднався до Виконавчого комітету компанії, відповідаючи за глобальні продажі і маркетинг. З 2017 року його відповідав за регіон Північна Америка і ринки, що розвиваються. Також Марко Мейрат є членом Консультативного комітету Ardex GmbH, Віттен (Німеччина), заступником Голови Ради директорів OLMeRO AG, Глаттбругг (Швейцарія) і заступником голови ради директорів Venture Incubator AG, Цуг (Швейцарія).

Барбара Міліан Торалфсон

Please enter alternative text here (optional)

Осло, Норвегія

Барбара Міліан Торалфссон, 1959 р.н., переобрана до річних загальних зборів в 2023 році, була обрана до Ради директорів у вересні 2014 року.

Вона має ступінь MBA в області маркетингу та фінансів Колумбійського університету в Нью-Йорку (США) і ступінь бакалавра психології Університету Дьюка в Північній Кароліні (США). Барбара Міліан Торалфссон займала керівні посади в секторах телекомунікацій та споживчих товарів і має великий досвід роботи в якості невиконавчого директора як в державних, так і в приватних міжнародних компаніях в широкому спектрі галузей. З 2006 року вона була підприємцем в промисловому секторі, створюючи найбільшу компанію з переробки пластмас в Скандинавії. Вона є членом ради директорів і головою комітету з аудиту SCA AB і Essity AB в Швеції. Вона також є членом ради директорів G4S Plc в Лондоні.

 

Поділитись