Призначення та основні ценності

Демонстрация инструмента

Будувати краще майбутнє

Будувати краще майбутнє - це наша місія. Це означає, що ми допомагаємо нашим клієнтам втілювати сміливі ідеї швидше та безпечніши, розуміючи відповідальність за спадок, який після себе ми залишаємо. Ми прагнемо пишатись нашими досягненнями.

Ми прагнемо будувати компанію, де кожен співробітник цінується, зростає та розвивається.

Ми бажаємо будувати відкриті, успішні та засновані на довірі взаємовідносини з нашими клієнтами, партнерами та постачальниками. 

Ми віримо у відповідальність бізнесу за розвиток соціальної сфери та збереження навколишнього середовища та робимо конкретні кроки — допомагаємо будувати житло, беремо участь в усуненні наслідків катастроф чи просто наводимо лад у районах, де мешкають наші співробітники чи розташовані наші офіси та підприємства. 

Ми прагнемо і надалі розвивати наші успіхи у створенні інновацій, за допомогою яких наші клієнти можуть реалізувати амбіційні проекти будівництва та працювати ефективно та безпечно. 

Наші цінності

Цілісність, сміливість, командна робота, відповідальність

У Hilti ми не просто говоримо про цінності: кожен співробітник у будь-якій точці земної кулі керується ними кожного дня. Усюди, де ми працюємо. 

 • Цілісніть (чесність)
  Чесність у всьому, що ми робимо
 • Сміливість
  Ми маємо сміливість діяти рішуче та мислити інакше, мотивуючи до цього і наших клієнтів
 • Командна робота
  Ми віримо в командну роботу. Ми підтримуємо один одного. Ми тут, щоб допомагати одне одному, нашим клієнтам, нашим постачальникам та нашим партнерам 
 • Відповідальність
  Ми несемо відповідальність за все, що ми робимо. Ми завжди готові зробити більше, щоб допомогти нашим клієнтам, постачальникам, партнерам та один одному

дізнатись більше про HILTI

Корпоративна стратегія Hilti

корпоративна стратегія

Дізнатись більше
Бізнес-модель Hilti

наша бізнес-модель

Дізнатись більше
корпоративна соціальна відповідальність Hilti

корпоративна соціальна відповідальність

Дізнатись більше

Поділитись