Корпоративна стратегія

Чемодан для инструментов

Champion 2020 - наша стратегія майбутнього

"Ми пристрасно створюємо захоплених клієнтів і разом будуємо краще майбутнє". Ця заява про місію ґрунтується на переконанні, що ми зростаємо разом з людьми навколо нас - з нашими замовниками, працівниками та партнерами. Досвід та спільні переконання щодо розвитку та покращень, допомогли нам надавати продукти, системи, програмне забезпечення та послуги світового рівня.

Наша стратегічна мета - стале створення цінності за допомогою лідерства на ринку та їх диференціації; лідерство на ринку щодо відносної частки ринку та диференціації через прямі продажі. Ми продовжуватимемо слідувати успішному курсу останніх років у 2020 році і далі, наголошуючи на чотирьох перевірених стратегічних сферах діяльності.

Ми інвестуємо в постійні інновації. Роблячи це, ми й надалі будемо покладатися на серцевину нашої корпоративної стратегії: прямий доступ до партнерів із нашими замовниками у будівельній галузі. Операційна досконалість у всіх процесах допомагає забезпечити успіх наших клієнтів та зміцнити лідируючі позиції на ринку. Для досягнення цих цілей щодня старанно працює високоефективна глобальна команда з 30 000 співробітників.

Наш CEO Champion 2020

За допомогою стратегії Champion 2020 ми створили міцний фундамент і тепер готові пожинати те, що посіяли раніше - прискорювати частку продажів та отримувати ще більшу частку ринку.

Кристоф Лоос
Chief Executive Officer

дізнатись більше про HILTI

Hilti core purpose and values

призначення та основні цінності

Дізнатись більше
Hilti business model

наша бізнес-модель

Дізнатись більше
Hilti corporate responsibility

корпоративна соціальна відповідальність

Дізнатись більше

Поділитись