Електростанція Баттерсі, Лондон, Великобританія

40 000 анкерів використані для посилення фундаменту історичної будівлі

Hilti jobsite reference battersea power station London UK

Задача

Hilti jobsite reference battersea power station London UK

Електростанція Баттерсі знаходиться у самому сердці одного з найбільших та перспективних проектів забудови Лондона. 

Ця історична будівля з чотирма великими димоходами є центральним елементом нового мікрорайону площею близько 170 000 м2, на яких розміщені житлові споруди, магазини, кафе, офіси та майже 73 000 м2 території громадського простору. Задача цього важливого для Лондона проекту – покращити колись покинуту ділянку на березі Темзи. Проект вартістю 8 млрд фунтів також включає в себе будівництво нової станції метро та її приєднання до підзменої лінії метрополітену.

Електростанція на території забудови, покинути протягом 30 років, значно застаріла та представляла собою проблему. Щоб посилити цегляні стіни під димоходами, в фундамент між існуючою цегляною стіною та новою монолітною бетонною стіною знадобилось встановити більше 40 000 анкерів. 

Рішення Hilti

Hilti приєдналась до монтажу на початковій стадії разом із компаніями Battersea Group, J. Coffey Construction Ltd та інженерами-проектувальниками.

Для проекту ми запропонували використовувати нашу сітчату гільзу Hilti M22. У стінах багато порожнин до 600-700 мм товщиною. Ми також прагнули запропонувати рішення, що дозволяло контролювати витрати речовини та забезпечило багаторічний термін служби анкерів, встановлених у базових матеріалах різних типів.

Підрядники також використовували комбінований перфоратор Hilti TE 80-AVR для буріння отворів та клейові анкери Hilti HIT.

Продукти, використані в проекті

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Поділитись