Hilti firestop Cast-in Device CFS-CID

ЧОМУ ВАЖЛИВИЙ ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ

Протипожежні системи зберігають життя людям та зменшують матеріальні збитки при пожежі. Окрім цього, протипожежне ущільнення інженерних проходок та конструкційних швів дозволяє досягнути деяких супутніх цілей: зменшити розповсюдження акустичного шуму, обмежити збитки внаслідок затоплення окремих приміщень, запобігти поширенню інфекцій у медичних закладах, сторонніх запахів у будівлях з вбудованими закладами харчування та  побутового обслуговування (ресторани, пральні, хімчистки тощо). Крім того, наявність ефективної системи протипожежного захисту збільшує інвестиційну привабливість будівлі для майбутніх мешканців та орендарів, покращує шанси на отримання вигідних тарифів на страхування ризиків, та загалом сприяє швидкому поверненню інвестицій.

Загальні вимоги до  систем пасивного протипожежного захисту наведені у ДБН В.1.1.7-2016  (Пожежна безпека об’єктів будівництва), а відповідальність за їх недотримання встановлюється у Кодексі України про адміністративні правопорушення (Стаття 175) та у Кримінальному Кодексі України (Стаття 270, Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

Аналіз трагічного досвіду пожеж в Україні показує, що значна кількість жертв загинула за межами приміщення у якому розпочалась пожежа, внаслідок отруєння продуктами горіння.

Тому для обмеження розповсюдження полум'я, диму та токсичних газів під час пожежі важливо ще на початкових етапах проекту враховувати пасивні протипожежні засоби - вогнестійкі системи.

Вогнестійкі системи заповнюють конструкційні шви в стінах, стелі та підлозі, а також місця проходок інженерних комунікацій (труб, кабелів, повітропроводів) через протипожежні перешкоди та огороджувальні конструкції.

В Hilti ми пропонуємо широкий асортимент протипожежної продукції, програмне забезпечення та технічну підтримку, щоби допомогти вам при проектуванні, монтажі та інспекції протипожежних систем.

ЯК ПРОЕКТУВАТИ ЕФЕКТИВНУ ПРОТИПОЖЕЖНУ СИСТЕМУ

Системи протипожежного пасивного захисту розроблені з метою запобігання розповсюдження полум'я, диму та токсичних газів у будівлі шляхом заповнення порожнин (деформаційних швів та інженерних проходок) у протипожежних перешкодах та огороджувальних конструкціях.

Наявність хоча б однієї нещільності в приміщенні означає, що протипожежна система більше не ефективна.

Таким чином, при проектуванні пасивних протипожежних систем важлива комплексність захисту, тобто забезпечення вогнестійкості усіх кабельних чи трубних проходок та деформаційних швів. При цьому пункт 6.20 ДБН В.1.1.7-2016 вимагає щоб показник вогнестійкості (EI) проходок інженерних комунікацій будинку через огороджувальнi конструкції був не меншим, ніж нормований клас вогнестійкості цієї огороджувальної конструкцій або протипожежної перешкоди.

ЗАВЖДИ ВІРНІ ПРОТИПОЖЕЖНІ РІШЕННЯ

Протипожежні рішення для архітекторів

Дізнатись більше

Протипожежна продукція для проєктувальників електричної та механічної частини

Дізнатись більше

Протипожежна продукція для генеральних підрядників та менеджерів проекту

Дізнатись більше

Протипожежна продукція для власників будівель й спеціалізованих консультантів

Дізнатись більше

Вогнестійка продукція Hilti відповідає не тільки українським, але й міжнародним нормам пожежної безпеки, її легко монтувати та інспектувати.

Ця продукція вироблена із матеріалів, що розширюються при нагріванні. Завдяки цьому при пожежі вони збільшуються в об’ємі та заповнюють проміжки, що утворюються при плавленні та вигоранні кабелів, труб чи ізоляційних матеріалів.

наша протипожежна продукція покращує експлуатаційні характеристики будівель

Продукція Hilti не просто захищає від впливу вогню. Вона також допомагає покращити акустичні якості приміщень шляхом заповнення отворів, через які передається звук. Багато рішень Hilti придатні для експлуатації в умовах значних деформацій, типових при тепловому розширені трубопроводів, сейсмічному чи вібраційному впливі.

Продукція Hilti стійка до біологічного впливу – грибків. Це особливо важливо при проектуванні медичних закладів, підприємств харчової та фармацевтичної промисловості.

Ми надаємо вичерпну інформацію про нашу продукцію, таку як вміст легких органічних сполук з метою отримання сертифікації LEED та BREEAM.

Поділитись