Протипожежна продукція для власників будівель

Hilti firestop for building owners and specialist consultants

В Hilti ми можемо допомогти вам із складанням специфікації та проектуванням пасивних протипожежних систем. 

Ми також пропонуємо новітню продукцію, легке у використанні програмне забезпеченні та технічну підтримку бузпосередньо на будмайданчику чи по телефону. Зверніться до представництва Hilti, якщо ви не змогли знайти необхідне рішення на нашому сайті. 

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ЛЕГКИХ В монтажі ПРОТИПОЖЕЖНИХ РІШЕНЬ

Hilti firestop collars

Ми пропонуємо широкий асортимент протипожежної продукції для різного застосування та рішень, випробуваних на відповідність найсуворішим міжнародним стандартам, таким як ASTM та EN.

Застосування нашої протипожежної продукції допоможе збільшити ефективність вашої роботи. Наша продукція доставляється з уже встановленим протипожежним матеріалом, що робить її легкою для монтажу, модифікації та інспектування.  

ЕКСПЕРТНІ КОНСТРУКТОРСЬКІ ІНСТРУМЕНТИ ТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОТИПОЖЕЖНІ ПРОДУКТИ

Hilti firestop technical literature

Щоби зробити процес проектування швидким та легким, Hilti надає онлайн-доступ до технічної документації, специфікацій та дозвільних документів. Ви можете зкопіювати та помістити креслення й необхідну текстову інформацію у ваш проект з нашої технічної бібліотеки.

Доступ надається до:

  • 2D-креслень
  • текстів специфікацій
  • документації попереднього планування
  • дозвільних документів

Ми також пропонуємо програмне забезпечення та додатки, що допоможуть вам обрати необхідну продукцію та розробити протипожежні системи. Також ми надаємо доступ до BIM/CAD бібліотеки об'єктів Hilti.

Доступ надається до:

  • BIM/CAD библиотеки продукції Hilti за допомогою Revit, Autocad, bimobject.com чи нашого центра завантажень Hilti.
  • мобільного додатку Hilti, де ви можете ознайомитись із каталогом продукції, перевірити доступність продукції та керувати наявністю та кількістю ваших інструментів. 

ПОКРАЩЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК БУДІВЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Протипожежна продукція Hilti може покращувати характеристики конструкцыъ будывель, а також посилювати протипожежний захист. Наша продукція пройшла протипожежні тестування ETA та UL та може покращувати:

  • акустичні властивості будівлі – шляхом забивання щілин, через які передається звук.
  • рухомість будівлі – може мінімізувати наслідки землетрусів, термічного зсунення трубопроводів, структурні та вібраційні зміщення на промислових об'єктах. 
  • захист будівель від плісені та грибків – ми пропонуємо продукцію, стійку до впливу плісені та грибків, що особливо актуально в проектуванні медичних установ.
  • відповідність сертифікації LEED та BREEAM для екологічного будівництва.

Поділитись