Протипожежний захист для генеральних підрядників

Hilti firestop for general contractors

В Hilti ми можемо допомогти з складанням специфікації та проектуванням пасивних протипожежних систем. 

Ми також пропонуємо найбільш передову продукцію, легке у використанні програмне забезпечення та технічну підтримку безпосередньо на будмайданчику чи по телефону. 

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ЛЕГКИХ В монтажі ПРОТИПОЖЕЖНИХ РІШЕНЬ

Hilti firestop blocks

Ми пропонуємо широкий асортимент протипожежної продукції для різного застосування та рішень, протестованих на відповідність найбільш суворим міжнародним стандартам, таким як ASTM та EN.

Застосування нашої протипожежної продукції може збільшити ефективність вашої роботи. Наша продукція доставляється з вже встановленим протипожежним матеріалом, що робить її легкою для монтажу, модифікації та інспектування. 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СКЛАДАННЯ СПЕЦИФІКАЦІЇ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Hilti firestop technical literature

Відвідайте нашу технічну онлайн-бібліотеку, в якій знаходиться детальний опис протипожежної продукції Hilti, технічне керівництво та дозвільні документи. 

Це швидкий та простий спосіб отримати проектні дані та специфікації з єдиного джерела. Ви зможете копіювати креслення та необхідну текстову інформацію та вставляти до вашого проекту. 

Щоби отримати більш детальну інформацію, зверніться до локального представництва Hilti. Ми будемо раді допомогти вам безпосередньо на будмайданчику чи по телефону. 

Поділитись