Протипожежний захист лікарняних палат й операційних

«Дотт. Педерцолі» - госпіталь у Песк'єра-дель-Гарда

Hilti jobsite reference Pederzoli Hospital Peshiera del Garda Italy

Задача

Hilti jobsite reference Pederzoli Hospital Peshiera del Garda Italy

Заснована у 1947 році хірургічна клініка «Дотт. Педерцолі» на березі озера Гарда постійно зростає.  

Для чергового етапу розвитку медичного закладу було спроектовано нове відділення, де планували відновити хірургічні палати, збудувати 4 нові операційні, відділення інтенсивної терапії, поліклініку та інші спеціалізовані приміщення. Проте розширення та будівництво нового відділення пов'язано із безліччю складностей для лікарні, особливо коли мова йде про пожежну безпеку.

Оскільки у лікарнях знаходяться пацієнти, яким важко пересуватись, у випадку пожежі протипожежна система повинна спрацювати швидко та надійно.

Крім того, інженерні системи медичних установ дуже складні.

Наприклад, у «Дотт. Педерцолі» нараховується більше 350 розвідних трубопроводів та кабелів. Усе обладнання, до найменшої прокладки, повинно бути вогнестійким та витримувати до 850 °C протягом 60-120 хвилин.

 

Рішення Hilti

Компанія Alpiq Intec Verona SpA, що займається проектуванням промислових підприємств, обрала протипожежні системи Hilti для встановлення у 5-ти поверховій будівлі клініки. Перед ними стояла задача надати послуги монтажу протипожежних систем.

За декілька тижнів компанія Impianti Srl, розташована в Удині та займається встановленням протипожежних систем Hilti, закінчила роботу з герметизації більш ніж 350 складних отворів у стінах та перекриттях. Підвісні стелі, скупчення попередньо встановлених труб та обмежений робочий простір ускладнювали їх роботу.  

  • В ході будівництва використовувася цілий ряд нашої протипожежної продукції.
  • Для великих отворів з пучками труб та комунікаційних каналів використовували панелі Hilti CFS-CT B. 
  • Для труб із займистого матеріалу та вигнутих труб - збірна манжета Hilti CFS-C EL и манжета CP 644.
  • Для ізольованих металевих труб — бандаж Hilti CFS. 

Для постійних електричних кабельних отворів - піна Hilti CP 660 та протипожежний герметик Hilti CFS-IS. 

По закінченню робіт керівнику проекта (Studio Protecno) та власнику були видані документи, складені з використанням програмного забезпечення Hilti FIRESTOP Documentation Manager. 

 

Продукція, використана в проекті

Поділитись