Область застосування

Широкий асортимент протипожежних рішень для різних галузей промисловості

В Hilti ми пропонуємо широкий асортимент протипожежної продукції та систем, протестованих на відповідність найсуворішим міжнародним стандартам, таким як ASTM та EN. Наші протипожежні рішення легко монтувати та інспектувати 

 

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ЗАПОВНЕННЯ ТРУБНИХ ПРОХОДОК

Інноваційні попередньо сконструйовані рішення для механічного прокладання опалювальних трубопроводів, каналізації, водопроводу, трубопроводів тепло- та холодопостачання, повітропроводів, вентиляції та кондиціювання повітря.

Дізнатись більше

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ЗАПОВНЕННЯ КАБЕЛЬНИХ ПРОХОДОК

Гнучкі рішення для одиничних кабелів, кабельних пучків, шинопроводів та кабель-каналів для протипожежних стін та перекриттів.

Дізнатись більше

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ЗАПОВНЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ШВІВ

Забезпечити рухомі з'єднання зазвичай непросто. Ми пропонуємо широкий діапазон рішень, в тому числі протипожежний спрей для примикання навісних вентильованих фасадів та внутрнішніх з'єднань.

Дізнатись більше

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ ЦЕНТРІВ ОБРОБКИ ДАНИХ

Широкий асортимент рішень для нових та існуючих отворів для зон з високою, помірною та невеликою частотою протяжки кабелів.

Дізнатись більше

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

Наші рішення гнучкі, легкі у обслуговуванні та інспектуванні, розроблені для планування госпіталей та клінік, що постійно змінюється

Дізнатись більше

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ СЕКТОРІ ТА ВАЖКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Протипожежні рішення для теплової та відновлювальної енергетики, нафтогазової промисловості, атомних електростанцій, інфраструктури видобутку та переробки.

Дізнатись більше
Image alt text (optional)

Калькулятор витрат протипожежних матеріалів

Завантажити