Протипожежний захист центрів обробки даних

Hilti firestop for data management

У Hilti ми пропонуємо великий асортимент протипожежних рішень для кабельних ліній як для нових, так і існуючих отворів. Вони розроблені для:

  • Швидкого та легкого монтажу та інспекції.
  • Легкості первинного та повторного прокладання кабельних ліній. 
  • Обмеження пропускання диму від 0 до 100%.

Наші рішення відповідають суворим міжнародним стандартам, таким як ASTM та EN та вимогам норм ETA та UL.

ПРОТИПОЖЕЖНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ НОВИХ ТА ІСНУЮЧИХ ОТВОРІВ

Протипожежні системи Hilti розроблені як для нових будівель та споруд, так і модернізації існуючих. 

Ми пропонуємо великий асортимент протипожежної продукції, яку можна застосувати в різних ситуаціях на будівельному майданчику.

За умови нового будівництва або реконструкції ви можете застосовувати протипожежні піни, мастики, покриття чи герметики. 

Якщо вам необхідно заповнити великий отвір декількома кабелями та/чи кабель-каналами, ви можете використовувати протипожежні піни чи покриття.

Якщо вам необхідно заповнити отвори нестандартної форми, найкращим рішенням стануть піни та мастики.

ПРОТИПОЖЕЖНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ об'єктів з ВИСОКОю, ПОМІРНОю ТА НИЗЬКОю можливістю реконструкції

Щоби підібрати відповідне протипожежне рішення, важливо розуміти, як часто отвори будуть піддаватись повторному використанню.

Центральні офісні будівлі, обчислювальні центри, комерційні об'єкти, медицинські установи та лабораторії ‒ це зони з високою можливістю реконструкції, в яких регулярно відбувається заміна телекомунікаційних та електричних мереж.

Для зон з високою можливістю реконструкції найкращим рішенням, що дозволяє протягувати нові кабелі без пошкодження та необхідності придбання нових протипожежних засобів, стануть гільзи та блоки.  

Для отворів з середньою та низькою можливістю реконструкції необхідні протипожежні рішення, розроблені для використання з меншою частотою.

До отворів із низькою можливістю реконструкції зазвичай застосовуються мастики та герметики, які як правило не модифікують після установки.

Поділитись