Протипожежний захист медичних установ

Підтримка робочого режиму лікувальних установ у процесі модернізації будівлі та установки протипожежних засобів

Hilti firestop for healthcare solutions
Please enter alternative text here (optional)

У Hilti ми розуміємо, що медичним установам часто необхідна модернізація.

Для того, щоби постійно вдосконалювати обслуговування пацієнтів, медичним установам часто необхідно перебудовувати складні системи, при цьому продовжуючи надавати медичну допомогу.

Hilti може допомогти в цьому завдяки широкому асортименту протипожежних рішень, легких та швидких в монтажі. Ця продукція відповідає суворим міжнародним стандартам.

Наші протипожежні рішення розроблені таким чином, щоби їх можна було легко демонтувати для впровадження необхідної модернізації чи повторного використання. Оскільки наші рішення дуже гнучкі, їх можна встановлювати в обмеженому просторі, вони підходять для широкого спектру застосування - від встановлення навісного медичного обладнання до впровадження систем контролю запилення.

Ми також можемо допомогти з проектуванням протипожежної продукції та складанням специфікації на початкових стадіях планування.

Усе це може допомогти обрати правильне рішення, а також звести до мінімуму перебої в процесі надання медичних послуг при монтажі протипожежної системи та скоротити загальні витрати на обслуговування установ.

Поділитись