Протипожежне заповнення деформаційних швів

Протипожежні рішення для забезпечення рухомості будівлі та захисту від проникнення води

Hilti firestop for perimeter joints

Протипожежні фасадні конструкції ставлять унікальні конструкторські задачі.

Як і всі конструкційні з'єднання, з'єднання навісних елементів постійно рухомі відносно конструкції будівлі. 

Погодні умови можуть впливати на з'єднання зовнішніх та внутрішніх елементів у процесі будівництва після його завершення.

Таким чином, при специфікації протипожежних рішень для навісних елементів необхідно враховувати їх рух, класи захисту від вологи, щоб уникнути витратної модернізації в майбутньому.   

Коли ви застосовуєте протипожежні матеріали у вузлі примикання плити та фасаду, вам також необхідно обрати таку протипожежну систему, що могла би працювати разом із фасадом будівлі.  

Ці системи можуть складатись із цілого ряду компонентів, таких як кріплення навісних елементів, попередньо зформовані бетонні панелі чи сталеві каркаси та опалубка холодного формування.

ПРОТИПОЖЕЖНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ШВІВ ТА ВУЗЛІВ ПРИМИКАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні рішення Hilti для швів та вузлів примикання будівельних конструкцій включають у себе:

  • Найбільш уживану протипожежну продукцію для швів – герметик Hilti та спрей Hilti для з'єднань.
  • Герметик, що закриває шви між з'єднаннями гіпсокартонних панелей та бетонними плитами.
  • Широкий асортимент систем для зовнішнього застосування.
  • Запатентовану та протестовану систему для скління від підлоги до стелі, яку наша компанія спеціально розробила відповідно до запиту проектувальників.

Протипожежні рішення Hilti легко монтувати та інспектувати.

Продукція відповідає найбільш суворим міжнародним стандартам, таким як ASTM та EN, а також вимогам норм, таких як ETA та UL.

Як ми можемо допомогти в процесі проектування та складання специфікації

Ми можемо допомогти вам при проектуванні та складанні специфікації безпосередньо на будмайданчику, онлайн чи по телефону: 

  • Інструменти для проектувальників - використовуйте нашу BIM/CAD бібліотеку.
  • Допомога безпосередньо на будмайданчику - інженери Hilti можуть працювати з вами на майданчику та консультувати вас з питань складання специфікації та застосування рішень. 
  • Підбір продуктів - зверніться до нас по телефону чи онлайн, визначте найбільш відповідну для вас продукцію та отримайте необхідну документацію.
  • Технічна документація - скористайтесь нашою онлайн-бібліотекою, щоби отримати доступ до документації попереднього планування, інформаційних листів та дозвольної документації. Ви можете зкопіювати креслення та необхідну текстову інформацію та помістити до свого проекту. 

Поділитись