Проєктування

Як проєктувати опорні та підпірні конструкції

Протягом багатьох років ми в Hilti проектуємо та створюємо модульні опорні та підпірні конструкції у всьому світі. 

Ми раді поділитись з вами нашими знаннями та досвідом, щоб допомогти вам реалізувати проекти будь-якої складності ‒ з використанням статичних навантажень чи при встановленні протипожежного, звукового та сейсмостійкого обладнання.  

Ми готові надати вам комплексну підтримку - програмне забезпечення, технічну інформацію та професійну консультацію інженерів Hilti.

Hilti engineering services calculations

Сейсмостійкі кріплення

Вимоги до сейсмостійкості будівель стають все більш жорсткими. Наші інженери допоможуть вам обрати необхідні продукти та рішення та провести комплексні розрахунки на всіх етапах вашого проэкту.

Дізнатись більше
Hilti MQ modular support system for medium-heavy applications fire test

Вогнестійкі кріплення

Більш ніж 25 років ми проектуємо та виробляємо вогнестійкі модульні конструкції. Дізнайтесь більше про те, як створювати вогнестійкі опори з використанням наших рішень.

Дізнатись більше
Natural gas processing plant

Корозійностійке кріплення

Hilti пропонує великий спектр монтажних систем, які можуть застосовуватись як у сухих закритих приміщеннях, так і в агресивних умовах прибережних районів. За роки досліджень та розробок ми отримали великий досвід в області корозійної стійкості та раді надати вам консультацію, як обрати відповідне антикорозійне рішення.

Дізнатись більше
Hilti heating solutions fixed point slider MFP

кріплення трубопроводів ОВ, ТП, ХП

Основна складність при кріпленні систем опалення, теплопостачання та холодопостачання полягає у температурному розширенні труб та його впливі на опори та навколишнє середовище. Дізнайтесь, як врахувати температурне розширення у вашому проекті за допомогою чотирьох основних принципів контролю температурного розширення в трубах.

Дізнатись більше