Вогнестійкі кріплення

Проєктування вогнестійких конструкцій

Hilti MQ modular support system for medium-heavy applications fire test

Більше 25 років Hilti займається дослідженнями та розробляє рішення для захисту від пожежі.  

Ми пропонуємо широкий вибір вогнестійких виробів, включно з модульними опорними системами, технологіями кріплення та системи протипожежного захисту.

Ці рішення дозволяють створювати системи пасивного пожежного захисту, завдяки яким люди мають можливість безпечно залишати будівлі у випадку небезпеки.

ЯКИЙ МЕТОД ПРОЄКТУВАННЯ КРАЩЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПОЖЕЖІ

Наш досвід у галузі та наукові дослідження свідчать, що проєктувати модульні опорні конструкції за методикою стандарту EN 1993-1-2 (Єврокод 3) небезпечно. 

Як вчинити?

Якщо у вас немає відповідного керівництва для проєктування, яке б враховувало всі особливості застосування у вашій місцевості, ви можете використовувати рішення, застосовані згідно стандарту EN 1363-1.

АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИПРОБУВАНЬ НА ВОГНЕСТІЙКІСТЬ ЗГІДНО СТАНДартУ EN 1363-1

Hilti fire resistant design

Між показниками по EC3 та результатами випробувань усіх протестованих систем була виявлена значна невідповідність. Ця невідповідність зазвичай починає зростати між 20-25 хв. ETK.

У більшості випадків така невідповідність може призвести до повного руйнування профілю, коли сильна деформація призводить до затвердіння підвісної системи у зв'язку з ланцюговим ефектом.

Hilti fire resistant design

У випадках без видимих прогинів реальна деформація також набагато вища, ніж розраховано в стандарті ЕС3.

ЯК МИ ПРОВОДИМО ВИПРОБУВАННЯ НАШИХ МОДУЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Hilti має більше 20 років досвіду проведення пожежних випробувань, в рамках яких ми проводили тестування наших виробів згідно стандарту EN 1363-1.

Таким чином, якщо у вашому регіоні немає встановлених методів проєктування, ви можете бути впевнені, що ваш проєкт з використанням технологічних рішень Hilti буде повністю відповідати перевіреному стандарту EN 1363-1.

Ми пильно перевіряємо вогнестійкість наших модульних конструкцій, щоб зрозуміти, під яким впливом вони знаходяться в умовах пожежі.

 • Ми проводимо випробування вогнестійкості на трубах відповідно до Директиви якості RAL-GZ 656.
 • Ми проводимо випробування наших профілів на вогнестійкість за допомогою кривих горіння згідно EN 1363-1.
 • Наші випробування на вогнестійкість проводяться в сертифікованих лабораторіях для випробувань, таких як IBMB та MPA в м. Брауншвейг.

Більше інформації про проєктування модульних опорних та підпірних конструкцій з врахуванням норм пожежної безпеки

 • Please enter alternative text here (optional)

  Європейські нормативні вимоги до пожежної безпеки

  В залежності від країни та області застосування використовуються різні керівництва з протипожежного проєктування. Дізнайтесь більше про те, як ми враховуємо відмінності при проєктуванні модульних конструкцій Hilti.

  Дізнатися більше

  Нормативні документи

  Дізнайтесь, як проєктувати вогнестійкі системи з використанням нашого комплексного технічного керівництва. У ньому також ви можете знайти приклади проєктування, таблиці навантажень та звіти про випробування.

  Дізнатися більше

  Інженерні послуги

  Ми з радістю допоможемо вам з проєктуванням модульної опорної системи та вибором відповідного рішення з врахуванням результатів випробувань на вогнестійкість. Зверніться до локального представництва Hilti, щоби отримати більш детальну інформацію.

  Дізнатися більше

ДОСТУПНЕ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Поділитись