Сейсмостійке кріплення

Проєктування сейсмостійких конструкцій

Hilti modular support systems MQ-41-L installation channel for medium-heavy duty applications

Зазвичай ми дізнаємось тільки про найбільш руйнівні землетруси, проте в реальності землетруси трапляються кожного дня по всьому світі.

Сучасні норми будівельної промисловості (NTC 2008 та Єврокод 8) розроблені з врахуванням ризиків можливих землетрусів та передбачають сейсмостійкість не несучих елементів конструкцій та технічних установок.

Це стосується всіх громадських споруд, таких як лікарні, торговельні центри, готелі та школи.  

ЗЕМЛЕТРУС ЯК ФІЗИЧНЕ ЯВИЩЕ

Please enter alternative text here (optional)
 
 • Землетрус дає додаткові навантаження на трубопровід у всіх напрямках  
 • Навантаження в горизонтальній площині (Ex та Ey) зазвичай критично впливають на опору трубопроводу
 • Будівельні норми (такі як EC8 та IBC) забезпечують спрощені методи підрахунку сейсмічних навантажень, засновані на еквівалентному статичному аналізі
 • Згідно більшості будівельних норм, додаткове вертикальне сейсмічне навантаження не має прийматись до уваги
 • Щоб витримати горизонтально діючі сили, модульна опорна система має бути достатньо стійкою чи спроєктована з кріпленнями, розміщеними в поздовжньому та поперечному напрямках, а також мати відповідне анкерне кріплення до матеріалу основи. 

СЕЙСМОСТІЙКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ПРОЄКТУВАННЯ

 • Hilti MQS seismic modular support system

  Модульна опорна система Hilti MQS

  Спроєктована та випробувана нашими дослідницькими лабораторіями на стійкість до впливу горизонтальних сейсмічних сил, що зазвичай виникають під час землетрусу. Завдяки новим компонентам Hilti MQS, що використовується на основі системи Hilti MQ, можливі індивідуальні сейсмостійкі рішення для кожного клієнта.

  Дізнатися більше

  Програмне забезпечення Hilti PROFIS Installation

  Використовуйте наше програмне забезпечення PROFIS Installation для створення тривимірних сейсмостійких конструкцій та їх експорту в формат CAD. В декілька кліків ви можете сформувати звіти, будівельні креслення та створити перелік матеріалів, які знадобляться вам під час установки.

  Дізнатися більше

  Технічна література

  Ми зібрали всю необхідну інформацію, щоб вам було легше визначити та попередньо прорахувати сейсмостійкі рішення для кріплення обладнання, електрики та вентиляції.

  Дізнатися більше
  Hilti engineering support technical services

  Інженерні послуги

  Наш сервіс технічної підтримки доступний для отримання інформації, виконання перевірок, вимірювання параметрів, створення креслень, інформування про технічні стандарти та проведення випробувань на місці установки. Ми також можемо приїхати до вас на будмайданчик чи офіс, щоб разом знайти найкраще сейсмостійке рішення для вашого проєкту.

  Дізнатися більше

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИПРОБУВАННЯ НА СЕЙСМОСТІЙКІСТЬ HILTI

Співробітництво з Каліфорнійським університетом в м. Сан-Дієго

Дослідження та розробки - одна із найважливіших областей діяльності Hilti. Ми реалізуємо наукові проєкти у власних лабораторіях та на випробувальних об'єктах та працюємо з галузевими та академічними партнерами по всьому світі.

Спільно з факультетом проєктування Каліфорнійського університету в м. Сан-Дієго ми досліджуємо сейсмостійкість будівельних конструкцій.

Це захоплюючий проєкт, в рамках котрого ми проводимо повномасштабні випробування міцності наших рішень на найбільшому вібраційному майданчику в світі - спеціально збудованій п'ятиповерховій будівлі, що піддається серії поштовхів за шкалою Ріхтера в масштабі 1:1.

Ці випробування допомагають нам у розробці сейсмостійких рішень, включно з усіма компонентами інноваційної модульної опорної системи Hilti MQS.

ДОСТУПНЕ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Поділитись