ТАБАКАЛЕРА, САН-СЕБАСТЬЯН, ІСПАНІЯ

Перетворення тютюнової фабрики у великий культурний центр

Hilti jobsite reference tabakalera San Sebastián Spain

Задача

Hilti jobsite reference tabakalera San Sebastián Spain

Табакалера - колишня тютюнова фабрика в столиці європейської культури 2016 року, іспанському Сан-Себастьяні, що перетворилась у новий Центр сучасної культури.

Ця велика будівля була повністю реконструйована для створення нового культурного простору площею 30 000 кв.м. Тепер тут розміщені виставкові майданчики, кінотеатри, медіаархів та навіть готелі. Вартість проєкту складає 50 млн євро.

Оскільки призначення будівлі повністю змінилось, для нових задач були встановлені нові підлоги, внутрішні зони та скляний дах.

Стелі виконані з різноманітних матеріалів - пустотні плити, композитні та стандартні бетонні балки. Усе це дозволило надати будівлі унікальний зовнішній вигляд. 

Рішення Hilti

Ми знайшли рішення, яке допомогло авторам проєкту реалізувати усі творчі задуми - 14 000 метрів профільної системи Hilti MQ було встановлено для забезпечення несучої здатності всіх конструкцій. 

Для кріплення монтажної системи безпосередньо до стальних конструкцій використовувались технології прямого монтажу Hilti. З кріпленням в бетон відмінно впорався анкер-шуруп Hilti HUS.

В 2015 році, після чотирьох років будівництва, Табакалера знову відкрила свої двері відвідувачам та сприяла розвитку Сан-Себастьяну в якості Столиці європейської культури.

Продукція в проєкті

Поділитись