ПРОМИСЛОВИЙ СКЛАД, ВІЧЕНЦА, ІТАЛІЯ

Монтаж сейсмостійкої спринклерної системи

Hilti jobsite reference industrial warehouse Vicenza Italy

Задача

Hilti jobsite reference industrial warehouse Vicenza Italy

Промисловий склад потребував установки спринклерної системи пожежогасіння. При цьому існувало декілька труднощів: велика площа складу (більше 3000 м2) та мала товщина покрівлі, що ускладнювало кріплення системи опор. 

Рішення Hilti

У результаті співпраці із замовником, компанією Idrotermotre, для даного проєкту ми обрали модульну систему опор Hilti MQS. Це дуже гнучка та легка у встановленні система, що була розроблена з врахуванням впливу землетрусів. 

При цьому спеціалісти повинні були встановлювати модульну систему на вкрай обмеженому середовищі, що додатково ускладнювалось формою покрівельних балок.

У зв'язку з цим багато рішень відносно прокладки труб та кріплення опор необхідно було приймати на місці. Команда Hilti, представлена інженером відділу продажу та співробітниками технічного департаменту, працювала спільно з підрядником в процесі монтажу. 

Ми визначили потребу у модульних опорних системах, провели ряд перевірок та надали замовнику технічну підтримку та консультації в процесі монтажу. 

Ці заходи забезпечили швидку, безпечну та коректну установку опорної системи. 

Ми також використали анкери, серед яких Hilti HST для сейсмічних навантажень, анкер-шурупи Hilti HUS3-Н для тонкої покрівлі, а також хімічні анкери HIT- HY 270 для порожнистих матеріалів основи.

Продукція в проєкті

Поділитись