Захист головного дорожнього моста від землетрусів, Натхдвара, Індія

Вклеєна арматура та скорочення довжини анкерування

Hilti jobsite reference road bridge Nathdwara India

Задача

Hilti jobsite reference road bridge Nathdwara India

Новий автомобільний міст у Натхдварі в Індії є частиною гігантського проекта будівництва дорожньої магістралі протяжністю 79 км та мостів, які з'єднують основні міста Гомті-Чараха та Удайпур у Раджастхані. Це допоможе значно покращити дорожну ситуацію в регіоні та зробити поїздки по регіону більш економними та швидкими. 

При цьому міст у Натхдварі має крутий вигин та вимагає додаткових заходів для посилення його сейсмостійкості.  

Елементи для посилення конструкції необхідно було встановити в процесі будівництва, проте для цього довелось би свердлити глибокі отвори у вже встановлених армованих колонах.

Тому нас попросили знайти рішення.

Рішення Hilti

Ми запропонували використати клейовий розчин Hilti HIT-HY 200 у поєднанні з технологією Hilti Rebar для зменшення глибини анкерування. 

Наші розрахунки та HIT-HY 200 дозволили встановити елементи посилення на невелику глибину та зменшити довжину анкерування із запланованих 800 мм до 360 мм. 

Будівельники змогли легко пробурити отвір у існуючих колонах, закачати клейову речовину та встановити елементи посилення.

Наша команда інженерів також була постійно присутня на місці будівництва, щоби надавати необхідну підтримку протягом усього процесу будівництва. 

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Поділитись