PROFIS Anchor

Проектування анкерних кріплень

Hilti PROFIS

За допомогою програми Hilti PROFIS Anchor можливо виконувати розрахунки анкерних кріплень у бетоні та цегляніц кладці для широкого діапазону застосування.  

Широкий діапазон застосування

Програмне забезпечення Hilti PROFIS Anchor включає в себе новий метод розрахунку SOFA, що дозволяє вирішити найскладніші задачі проектування, які не розглядає жоден нормативний документ.

У всьому світі існує безліч міжнародних нормативних документів для проектування -  євроевропейские (ETAG), американські (ACI), канадські (CSA), а також австрлійські (SA:TS 101). 

Проектуйте легше та швидше

Hilti PROFIS Anchor позволит быстро выполнить несколько задач одновременно. В программе предусмотрены шаблоны, которые помогут вам экономить ценное время.

60-річна експертиза Hilti - ваш надійний партнер в проектуванні 

Протягом 60 років компанія Hilti займається дослідженнями та розробками у сфері механічних та клейових анкерів. Результати цих досліджень покладені в основу програми Hilti PROFIS Anchor.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Основні характеристики HILTI PROFIS ANCHOR

Методи розрахунку

  • SOFA ‒ метод розрахунку Hilti для випадків, що не розглянуті в нормативних документах. 
  • Розрахунок анкерних кріплень в основі бетону відповідно до европейських (ETAG), американських (ACI), канадських (CSA), австралійських (SA:TS 101) нормативних документів.
  • Розрахунок анкерних кріплень у цегляній кладці. За допомогою програмного модуля для цегляної кладки ви можете розрахувати несучу здатність анкерного кріплення у цегляній кладці відповідно до ETAG 029, Додаток C.

Характеристики програми

  • Імпорт з MS Excel, одночасна комбінація різних навантажень
  • Автоматичний підбір оптимальної конфігурації анкерного кріплення та опорної плити завдяки функції оптимізації геометрії PROFIS 
  • Розрахунок анкерного кріплення для опорних плит та огорожі з перил відповідно нормативних документів 
  • Створення власних шаблонів для розрахунку
  • Створення підсумкового звіту по результатам розрахунку, включно з інструкцією з монтажу анкерного кріплення 

активація HILTI PROFIS ANCHOR

Для активація Hilti PROFIS Anchor вам знадобиться ліцензійний ключ. Надішліть запит через форму нижче, щоб отримати ключ

Документи для завантаження

Поділитись