PROFIS Installation

Проектування модульних опор

Hilti PROFIS Installation

Програмне забезпечення Hilti для проектування опор інженерних комунікацій допоможе виконати складні розрахунки для приваблення сторонніх спеціалістів. 

Ви можете виконати розрахунок, розробити специфікацію та оформити замовлення необхідних матеріалів не тільки з офісу, але і безпосередньо з будівельного майданчика.

Експортуйте ваші проекти з додатку Hilti PROFIS безпосередньо до AutoCAD® або Revit® чи отримайте доступ до Hilti BIM-об'єктів у Tekla Warehouse, щоб застосувати їх у проектах Tekla Structure.

Обирайте об'єкти з бібліотеки Hilti BIM/CAD та використовуйте їх у своєму проекті. 

Програми та додатки Hilti містять актуальну інформацію про продукти Hilti, технології та інженерні послуги, надаючи комплексні рішення для будівництва та управління об'єктом.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Усі програми

PROFIS Installation

PROFIS INSTALLATION

За допомогою програми Hilti PROFIS Installation ви зможете виконати розрахунок як простих, так і складних опор у 3D-редакторі.

Дізнатись більше
Hilti Fixpoint Calculator app

FIXPOINT Calculator

За допомогою мобільного додатку Hilti Fixpoint Calculator ви зможете виконати розрахунок осьового навантаження на нерухомі опори, подовження труби та мінімального вигину трубопроводу для опор.

Дізнатись більше
Hilti Channel Calculator app

CHANNEL CALCULATOR

Виконайте розрахунок, розробіть специфікацію та оформіть замовлення на необхідні матеріали Hilti для монтажу опор інженерних комунікацій.

Дізнатись більше

2D- и 3D-моделі опор інженерних комунікацій HILTI

Бібліотека Hilti BIM/CAD

В бібліотеці Hilti BIM/CAD ви знайдете 3D-об'єкти та 2D-кріплення, які можна використовувати у вашому BIM-проекті. Завантажуйте на сайті Hilti або через AutoCAD®, Revit®, Tekla Warehouse и bimobject.com

Перейти в библиотекуHilti BIM/CAD

Бібліотека TEKLA

Дізнатись більше

Бібліотека AUTOCAD

Дізнатись більше

Бібліотека REVIT

Дізнатись більше

Бібліотека BIMOBJECT

Дізнатись більше

Інженерні послуги

Кваліфіковані інженери Hilti нададуть вам комплексну, професійну підтримку. Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого інженера Hilti.

Поділитись