PROFIS CABLE TRANSIT

Програмне забезпечення для проєктування герметичних кабельних проходок для потреб промисловості та енергетики.

Image alt text (optional)

ПРОЄКТУВАТИ КАБЕЛЬНІ ПРОХОДКИ – ПРОСТО

Безкоштовне програмне забезпечення для  оптимізації конструкції модульної проходки та підготовки специфікації на рами та модулі, з урахуванням специфічних вимоги до проходки. 

Також PROFIS Cable Transit дозволяє отримати вичерпну специфікацію необхідних матеріалів, швидко оцінити затрати та за необхідності розмістити замовлення на сайті Hilti. Завдяки детальним кресленням встановлення герметичної проходки відбувається швидко та у відповідності до проєкту.

Якою б не була сфера вашої відповідальності – проєктування, закупка, чи виконання робіт з облаштування вогнестійких проходок, програмне забезпечення PROFIS Cable Transit допоможе вам досягти результату з мінімальними фінансовими та часовими витратами.

Мінімізація ризиків

Програмне забезпечення дозволяє автоматизувати перевірку відповідності запропонованої конструкції герметичної проходки до вимог міжнародних стандартів. Також монтажникам буде надана детальна інструкція, що допомагає уникнути помилок під час встановлення.

Контроль витрат

Програмне забезпечення автоматично генерує детальний перелік матеріалів для виконання робіт, що дозволяє швидко визначити бюджет та забезпечити його виконання. Специфікацію матеріалів можна використовувати для розміщення замовлення на нашому сайті.

Все вчасно

Завдяки автоматизації, всі фази реалізації проекту – проектування, закупка та  монтаж модульних проходок відбуваються без зайвих зволікань. 

Протипожежний захист

Протипожежні системи зберігають життя людям та зменшують матеріальні збитки при пожежі. В Hilti ми пропонуємо широкий асортимент протипожежної продукції, програмне забезпечення та технічну підтримку, щоби допомогти вам при проєктуванні, монтажі та інспекції протипожежних систем.

Дізнатися більше

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПАСИВНИХ ПРОТИПОЖЕЖНИХ МАТЕРІАЛІВ HILTI

Теорія та практика застосування протипожежних матеріалів Hilti для пасивного захисту від вогню.

Дізнатися більше

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК З ІНЖЕНЕРАМИ HILTI

Ви можете задати будь-яке запитання інженеру Хілті через онлайн форму, а також залишити свій відгук або замовити послугу.

Запит на зворотний зв'язок