Алмазні Hilti: яка підійде для ваших потреб?

Hilti пропонує алмазні коронки з різним рівнем продуктивності, щоб задовольнити всі ваші потреби на будівельному майданчику

Hilti diamond core bit with x-change module

Ми пропонуємо алмазні коронки для різноманітного застосування та різних матеріалів, з різним рівнем продуктивності, щоб задовольнити все ваші потреби на будівельному майданчику. Використовуйте наші кольорові відмітки як керівництво для вибору правильної коронки для вашого проекту. 

  • Усі три лінійки алмазних коронок Hilti є високоякісними, містять унікальну систему Quick Connect, яка дозволяє швидко та легко встановити та демонтувати алмазну коронку. 
  • Алмазні коронки SPX та SP містять технологію Equidist, що забезпечує універсальну продуктивність та різання завдяки оптимально розміщеним алмазному нанесенню.
  • Алмазні коронки SPX діаметром від 52 мм до 202 мм містять унікальні змінні модулі X-Change, котрі допомагають зберегти ваш час та кошти на робочому майданчику шляхом зменшення  витрат на придбання коронок, що деформувались чи застрягли в інструменті під час роботи. 

наші продукти

Поділитись