Фокусні рішення інструментів алмазного свердління

Ми спрощуємо процесс алмазного свердління, що один оператор може виконувати всі роботи протягом дня!

Diamond coring made easy

Ми робимо простим процес алмазного свердління

Ефективне планування

У зв'язку з витратами часу та складністю процесу, багато наших партнерів надаютьс перевагу залученню професіоналів до процесу алмазного свердління. Ефективне планування означає постійну готовніть спеціалістів Hilti до виїзду на робочий майданчик, проведення робіт, прибирання. Часом навіть для роботи над декількома отворами.

наші фахівці

Зазвичай до процесу алмазного свердління залучають декількох спеціалістів. Вони мають доставити відповідне обладнання, встановити станину, забезпечити водопостачання, поповнити резервуари для води та прибрати шлам після завершення робіт. 

Джерело водопостачання

Third, finding a water source on site, transporting to your coring location and managing the flow of water to the core bit while drilling can all be a problem.  In fact, maintaining a constant water supply often occupies much more of your time and reduces your productivity than the actual drilling process.

Настільки простий, що кожен учасник процесу відчує переваги

Hilti diamond concrete coring

Ми допомагаємо вам керувати процесом ефективно - свердління лише за необхідністю

Великою перевагою, що заохочує наших партнерів керувати процесом свердління є той факт, що проекти із залученням інструментів Hilti відбуваються максимально ефективно, зменшуючи вірогідність залучення третіх осіб на робочий майданчик.

Hilti diamond coring

Ми створили продукти для використання фахівцями без спеціалізованого досвіду

У Hilti ми з'ясували, як зробити процес свердління простим для наших партнерів, що не займаються цим постійно. Ми зробили це визначивши основні проблеми з управлінням подачею води, мобільністю інструментів та приладдя, прибиранням майданчика після роботи та розробили рішення, щоб зробити роботу оператора простою, швидкою та інтуїтивно зрозумілою. 

Hilti diamond coring

Ми перетворили роботу із залученням декількох робітників на роботу одного оператора

Від налаштування процесу до прибирання, необхідний лише один оператор. Завдяки легкому встановленню та автономності, системи алмазного свердління Hilti виключають необхідність залучення декількох робітників до процесу свердління.  Таким чином, ми зменшили кількість залучених працівників з трьох до одного.

Hilti diamond coring

Ми створили один із найшвидших приладів для алмазного свердління в галузі

Швидкість - природний супутник продуктивності. Окрім того, що один оператор може виконувати весь процес свердління, він також налаштовує, свердлить та прибирає майданчик на 40% швидше, аніж використовуючи для роботи найближчу технічну альтернативу.  

Hilti diamond coring

Рішення для алмазного свердління Hilti окуповують свою вартість за дві чи три роботи

Інвестиції у системи Hilti окуповують себе дуже швидко у порівнянні з залученням третіх осіб до процесу свердління та очікування виконання роботи.

Request a demo of concrete coring

Надсилайте запит на безкоштовну демонстрацію

Зверніться до представництва Hilti, щоб надати запит на безкоштовну демонстрацію.

Дізнатись більше

Наше рішення: система управління водою hilti dd-wms 100

DD-WMS 100
1 / 4
Легко вміщує та транспортує воду

Наповніть систему DD-WMS 100 водою, потім розмістіть її на робочому майданчику. Ми розробили систему фільтрації, що рециркулює та очищує воду, дозволяючи виконувати роботи свердління протягом майже всього дня без поповнення резервуару для води.

DD WMS 100
2 / 4
Автономна робота від джерела водопостачання протягом дня

Просто приєднайте систему DD-WMS 100 до будь-якої станини Hilti. DD-WMS 100 забезпечує стійке, безперебійне постачання води до вашого інструменту свердлення.

DD WMS 100
3 / 4
Просте очищення – увесь шлам збирається у фільтраційний мішок

Шлам збирається до спеціального фільтраційного мішка системи DD-WMS 100, у той же час вода очищується та рециркулюється. Коли процес свердлення завершений, немає необхідності прибирати робочий майданчик.

DD WMS 100
4 / 4
Продовжуйте свердління

Свердили просто. Завдяки фільтру для води, що вміщує до 15 літрів води, ви можете працювати увесь день без додаткового заповнення резервуару. DD-WMS 100 містить спеціальний фільтраційний мішок, що забезпечує переробку використаної води до 7 раз, що еквівалентно поданню 100 літрів води.

Ми робимо простим процес алмазного свердління

Процес спрощення процесу алмазного свердління, це не лише управління водопостачанням. Ми пропонуємо спеціальні станини, алмазні коронки, приладдя для різноманітного застосування та потреб наших партнерів.

Hilti diamond drilling

Інструменти для азмазного свердління

Установки алмазного свердління для різноманітних задач – ручного свердління або на станині, у сухому або вологому режимі, для невисоких та високих навантажень. Розроблені для забезпечення максимальної ефективністі процесу свердління.

Дізнатись більше
Hilti DD-WMS 100 water management system

Система управління водою DD-WMS 100

Cистема рециркуляції для подавання охолоджувальної води, а також збору та фільтрації використаної води від систем алмазного свердління

Дізнатись більше
Hilti diamond core bits

Алмазні коронки

Коронки алмазного буріння для різноманітних областей використання, різних базових матеріалів та класів потужності інструментів.

Дізнатись більше
Hilti diamond coring accessories

Приладдя для азмазного свердління

Приладдя для розширення можливостей інструментів алмазного свердління Hilti: свердлильні установки, колони, затискні патрони, системи для пило- та водовідведення та багато іншого.

Дізнатись більше

Поділитись