ПОТУЖНА ТА УНІВЕРСАЛЬНА АКУМУЛЯТОРНА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА

Акумуляторна шліфувальна машина AG 4S-A22 - нова ера у швидкості та управлінні

Незалежно від задачі - різання арматури, труби або листового металу, очищення поверхні або зачистка зварних швів, для отримання результату необхідний надійний захват. Вузька, легка і збалансована AG 4S-A22 розроблена, щоб надійно сидіти у вашій руці, даючи вам відчуття керованості, яке ви очікуєте.

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РОБОТИ З РІЗНИМ БАЗОВИМ МАТЕРІАЛОМ

Бетон

Чавун

Нержавіюча сталь

Метал

Інновації, на які ви можете розраховувати

Please enter alternative text here (optional)

 

ATC та AVR

Активний контроль крутного моменту (ATC) та активне поглинання вібрації (AVR) допоможуть вам працювати швидше та безпечніше.

Кнопка ввімкнення, що фіксується

Вимикач, що фіксується, дозволяє інструменту працювати безперервно без необхідності утримувати кнопку натиснутою.

Ергономічний дизайн

Тонка рукоятка дозволяє легше утримувати її, особливо при шліфуванні і поліруванні.

Продуктивність

Безщітковий двигун в поєднанні з батареями 22 В дає вам радіус дії і продуктивність, на які ви можете покластися.

Можливість змінювати швидкість

За допомогою 6-ти швидкостей диска ви можете обирати правильну для вашого застосування.

 

Універсальна, гнучка і потужна

Нова акумуляторна шліфувальна машина AG 4S-A22 є ідеальним доповненням вашого парку інструментів. Вона поєднується з усіма батареями на платформі 22 В і зарядними пристроями, а так з існуючими ріжучими та шліфувальними дисками до 125 мм.

Контроль швидкості

За допомогою 6-ти швидкостей ви зможете вибрати необхідну вам швидкість диска від 3,500 до 8,000 обертів в хвилину, у відповідності до вашої задачі, застосування і матеріалу. Це особливо важливо в разі роботи з абразивними витратними матеріалами по нержавіючій сталі, де регулювання обертів може дати вам точний контроль абразивності.

Кутова шліфувальна машина AG 4S-A22 має оптимізовану систему повітряного потоку, що дозволяє їй охолоджуватися, що збільшує термін служби інструменту. Всі акумуляторні інструменти Hilti поставляються зі зносостійким покриттям. У разі, якщо ваш інструмент зламається, ми відремонтуємо його якнайшвидше- і все це безкоштовно (протягом 2-х років), що забезпечить вам повний спокій.

Широке портфоліо абразивних дисків

Лепесткові диски

Високоефективні лепесткові диски для легкого шліфування нержавіючої сталі

Шліфувальні диски

Високоефективні абразивні шліфувальні диски з надзвичайно високими характеристиками видалення та збільшеним терміном служби

Відрізні диски

Абразивний ріжучий диск лінійки SPX для різання металу з надзвичайно високою швидкістю різання та збільшеним терміном служби

Акумуляторна батарея B 22/8.0 Aг

Високоефективна та потужна літій-іонна батарея 22 В, 8 А год для максимально тривалої роботи інструмента

Робіть більше без дротів

Не залежно від того, на яких проектах ви працюєте чи на чому ви спеціалізуєтесь, Hilti має широке портфоліо аккумуляторного інструменту для того, щоб роботи були завершені якісно та вчасно. 

Спробуйте наші інструменти в роботі

Подивіться, як ваші акумуляторні інструменти працюють порівнянно з інноваційними рішеннями Hilti. Принесіть ваші інструменти, а все решта за нами. Базовий матеріал, витратні матеріали, ну і, звичайно ж, інструменти Hilti, для проведення порівняння в реальних умовах.

Замовити демо >

Як швидко замовити інструмент Hilti

Замовити потрібний продукт стає ще простіше. Використовуйте мобільний додаток Hilti Mobile або сайт hilti.ua для швидкого замовлення.

Зареєструватись на сайті >

Сервісне обслуговування інструменту Hilti

Коли ви купуєте інструмент Hilti, ви отримуєте дещо значно більше, а ніж просто інструмент. Ви також отримуєте супер швидке сервісне обслуговування Hilti, аналогів якому немає на ринку.

Дізнайтесь більше >

Поділитись