Технології кріплення до сталі Hilti

В будівництві кріплення будь-яких елементів до сталевих конструкцій – розповсюджена задача. У більшості випадків на будівельних майданчиках для цього використовують зварювання. Причина – очевидна на перший погляд фінансова привабливість: витратні матеріали для зварювання коштують значно дешевше, аніж альтернативні методи, наприклад, затискачі або наскрізні різьбові шпильки.

Але у порівнянні різних методів виконання робіт важливо дивитись на загальну структуру витрат. Зокрема, необхідно враховувати можливі простої через поломки чи відсутності на ділянці апарату для зварювання чи відповідного спеціаліста, оплату праці спеціаліста, вартість додаткового обладнання та невелику швидкість виконання робіт. Не варто також забувати, що на деяких об’єктах отримати дозвіл на проведення зварочних робіт непросто. А якщо ви приварюєте що-небудь до конструкції із захисним антикорозійним покриттям, зварювання його пошкодить та знадобиться відновлення лакофарбового шару. Разом усі ці фактори вказують на те, що цей метод кріплення до сталі морально застарів.

Альтернативу зварюванню запропонували інженери Hilti – декілька років тому на ринку з’явились технології швидкого кріплення різьбових шпильок до сталі – системні рішення, що включають в себе різьбові шпильки та спеціальні інструменти для їх монтажу. Портфоліо Hilti включає широкий вибір елементів для кріплення до сталі, та застосування того чи іншого елемента залежить від умов корозійності середовища в місці його використання. 

Технологія прямого монтажу різьбових шпильок

Стандартна шпилька прямого монтажу X-EM, покриття якої виконано методом холодного цинкування. Вона може застосовуватися в умовах низької корозійності (С1) в будь-якій області будівництва, зокрема, всередині приміщень. Діаметр шпильок становить 6, 8 або 10 мм, а для їх кріплення застосовується пороховий монтажний пістолет Hilti DX 460 або DX 2.

Please enter alternative text here (optional)

Технологія кріплення до сталі X-BT

Для роботи в високоагресивних середовищах (С5) Hilti розробила технологію X-BT, яка використовує енергію згоряння порохового заряду. Шпилька, як і в попередньому випадку, встановлюється в попередньо підготовлене глухе калібрований отвір, але за допомогою спеціального монтажного пістолета DX 351-BT.

Елементи X-BT вироблені з нержавіючої сталі, завдяки чому технологія X-BT може застосовуватися на хімічному виробництві, видобувній галузі, енергетичних і промислових підприємствах. Технологія X-BT використовується для кріплення гратчастого настилу, заземлення та встановлення інженерних комунікацій.

Технології кріплення до сталі від Hilti знімають безліч обмежень традиційних методів - використання затискачів та зварювання. Серед найбільш очевидних переваг - підвищення швидкості виконання робіт, незалежність від погодних умов та зниження впливу людського фактора: технології кріплення до сталі Hilti доступні будь-якому монтажнику. Запропоновані рішення Hilti також забезпечують естетичний зовнішній вигляд точок кріплення і безпеку проведених робіт, які не пошкоджують захисні та декоративні лакофарбові покриття базового матеріалу.

Не менш важливо, що Hilti надає сертифікати, що гарантують заявлені навантаження на кожну точку кріплення. При необхідності фахівці компанії можуть провести додаткові випробування на об'єкті для визначення навантажень.

Технології Hilti відрізняє універсальність - кріплення до стали може здійснюватися на будь-яких об'єктах - в житловому секторі, на об'єктах комерційного будівництва, на підприємствах енергетичної та промислової галузі та ін. Правильний вибір елемента дозволяє значно прискорити процеси монтажу та знизити ризики і витрати при виробництві монтажних робіт.

В черговий раз компанія Hilti пропонує справді революційні рішення, які докорінно змінюють звичні будівельні технології. Згадайте, яким проривом стало виникнення прямого монтажу, яке прискорило, полегшило, здешевило процес з'єднання будівельних матеріалів і конструкцій. Точно так же алмазне буріння при прокладці інженерних комунікацій усередині будівель практично повністю витіснило з цього сегмента перфоратори і відбійні молотки. Тепер такий непростий будівельний процес, як кріплення до сталевих конструкцій опор трубопроводів, кабельних мереж, контрольно-вимірювальних приладів та іншого обладнання завдяки Hilti стає простою, повсякденною операцією в будь-яких кліматичних та корозійних умовах.

Please enter alternative text here (optional)

Рішення Hilti

Різьбова шпилька X-EM

Різьбова шпилька M6 (з пластиковою шайбою 8 мм)

Дізнатись більше
dx 2

Напівавтоматичний пороховий монтажний пістолет DX 2

Для забивання одиночних цвяхів

Дізнатись більше

Акумуляторний дриль X-BT 4000-A

Для попереднього засвердлювання точних отворів для кріпильних елементів X-BT

Дізнатись більше
dx 2

Різьбова шпилька X-BT M8

Для кріплення решітчастих настилів та різних інших компонентів на сталі

Дізнатись більше

Поділитись