ТОП- 5 проблем управління процесами на об'єкті будівництва

ТОП-5 ПРОБЛЕМ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ НА ОБ’ЄКТІ БУДІВНИЦТВА


Як їх подолати?

Виникають складності в управлінні процесом будівництва? Ви не одинокі.

Згідно нещодавнього глобального дослідження в галузі будівництва, тільки 25% керівників будівельних компаній впевнені у здатності галузі виконувати проекти своєчасно та в рамках бюджету.

Як власник будівельного бізнесу чи управляючий будівельним майданчиком, керування процесом будівництва – одна з ваших багаточисленних задач. Ми розуміємо, що виз находитесь на «рингу» кожного дня, контролюєте та пом’якшуєте вплив будь-яких чинників, що можуть завадити успішному виконанню проекту.

В даній статті ми розглянемо найбільш розповсюджені проблеми в управлінні процесом будівництва та способи їх подолання.

Please enter alternative text here (optional)

ТОП-5 ВИКЛИКІВ У БУДІВНИЦТВІ

Старіння робочої сили та нестача навичок; здоров'я та безпека на об'єкті

Багато будівельних компаній стикаються з нестачею кваліфікованих робітників по всьому світу. Наприклад, у Великій Британії 22% будівельної робочої сили у віці від 50 до 60 років. Багато скоро підуть на пенсію, а залучення нових, молодих працівників в галузь історично було важкою задачею.

Інша велика проблема сектора – нестача кваліфікованих, досвідчених співробітників, що в значній мірі впливає на продуктивніть на будівельному майданчику.

Хоча вирішення проблеми настачі робочої сили в будівельній галузі є непростою задачею, ваші співробітники не зможуть бути більш продуктивними, якщо для цього вони не будуть володіти необхідними навичками.

Тому все більш і більш важливим стає підвищення продуктивності існуючої команди.

Крім того, будівництво - галузь з найбільшою кількістю нещасних випадків, пов'язаних зі здоров'ям і безпекою. Найчастіше це зумовлено нестачею відповідного обладнання та навчання, безпеки процесів на будівництві та процедур.

Існує безліч областей дотримання правил техніки безпеки та охорони праці, яких необхідно дотримуватися, та через брак системи управління цими коштами, ваш бізнес ризикує дорогими помилками.


Затримки в реалізації проекту

Є ряд загальних перешкод в процесі реалізації проекту, які керівник проекту повинен вирішити, щоб будівництво відбувалось без затримок. Найбільш поширена причина затримки будівельних проектів полягає у різниці між поставленими цілями та виділеними ресурсами від реальних потреб, що виявляються в процесі будівництва.

Оскільки зміни не є запланованими, вони, як правило, викликають затримки та потребують грошей, яких немає в бюджеті. Керівник проекту повинен оцінювати запити на зміну та вирішувати, чи слід або як їх реалізувати. Вплив будь-яких змін на графік і / або бюджет має бути доведений до відома всіх зацікавлених сторін.

Тим не менш, це не завжди робиться ефективно, і відстеження термінів та розподілу може стати адміністративним кошмаром.


Відсутність сформованих ефективних бізнес – процесів

Не завжди впровадження нових технологій або кадрові зміни можуть вплинути на продуктивність компанії. Це в першу чергу пов'язано з відсутністю прописаних та впроваджених в компанії прозорих бізнес-процесів здатних розподілити обов'язки між співробітниками і уникнути дублювання завдань в роботі.

Наявність правильно сформованих процесів із застосуванням нових технологій дозволить уникнути простоїв і затримок в реалізації проектів, а також аналізувати та впливати на продуктивність вашої компанії.

Впровадження технологій

У той час, коли технології стрімко розвиваються, будівельний сектор відстає - рівень продуктивності відстає від інших галузей промисловості.

Будівельні компанії, державні структури запускають ініціативи, щоб допомогти будівельному сектору впроваджувати технології та підвищувати рівень продуктивності.


Залишатися в рамках бюджету

Крім згаданих вище викликів, що можуть виникати в процесі будівництва, існує ряд проблем, через які проекти виходять за рамки бюджету, зокрема приховані витрати.

Ви знаєте, яка реальна вартість ваших інструментів? Крім ціни інструмента, необхідно враховувати і безліч непрямих або «прихованих» витрат, таких як витрати на ремонт, заміну батареї, втрату, крадіжку і т.п.

Подумайте, скільки часу йде на пошуки інструментів на вашому будівельному майданчику. Ви коли-небудь витрачали даремно гроші, купуючи нові інструменти, щоб замінити втрачені або вкрадені? Всі зазначені фактори в підсумку можуть коштувати вашому бізнесу тисячі!

ЯК БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ ДОЛАЮТЬ ВИКЛИКИ?

Перераховані вище виклики можуть істотно вплинути на рівень продуктивності вашого будівельного бізнесу.

На щастя, є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб направити ваші будівельні проекти в потрібне русло та відповідно до бюджету, а також підвищити загальну продуктивність вашого будівельного об’єкта.

Якщо будь-які з цих проблем виявляться актуальними для вашого бізнесу, ми можемо допомогти вам вирішити питання з управлінням активами на вашому будівельному об'єкті

 

Інструменти Hilti, що містять технології ATC, AVR

Перфоратор TE 30-ATC/AVR

Потужний перфоратор для свердління та довбання бетону у важкому режимі, з системою активного контролю крутного моменту (ATC) та системою активного поглинання вібрації (AVR)

Дізнатись більше
te 60 atc avr

TE 60-ATC/AVR

Універсальний, потужний перфоратор для свердління та довбання бетону, з системою активного поглинання вібрації (AVR) та з системою активного контролю крутного моменту (ATC)

Дізнатись більше

TE 70-ATC/AVR

Надзвичайно потужний перфоратор для свердління та довбання бетону у важкому режимі, з системою активного контролю крутного моменту (ATC) та з системою активного поглинання вібрації (AVR)

Дізнатись більше

Поділитись