Ремонт інструменту Hilti

Высокая скорость ремонта инструмента

У 2006 році клієнти Hilti вперше почули словосполучення «Сервіс на все життя». Десятки тисяч власників інструменту в червоній валізі скористались цим комплексом послуг, головна задача котрого - підтримувати працездатність обладнання протягом всього життєвого циклу, забезпечуючи безперебійну роботу бізнесу клієнтів Hilti. Подібної пропозиції не має жоден виробник професійного будівельного обладнання.  

Час не стоїть на місці. Бізнес наших клієнтів стає все більш динамічним, а вимоги до швидкості та якості - більш високими. І сьогодні ми раді презентувати оновлений «Сервіс на все життя», завдяки якому ви не помітите відсутності вашого інструменту внаслідок насправності.

Сервіс на все життя це:

  1. Просто: вирішення усіх питань в один клік чи телефонний дзвінок. Зверніться до нашого відділу по роботі з клієнтами, а ми подбаємо про головне - заберемо інструмент з робочого майданчика та повернемо його назад після ремонту.
  2. Вигідно: повний контроль витрат, до 2х років Період Ніяких витрат, обмеження вартості ремонту, гарантія на заводський дефект на весь термін служби інструменту.

Сервіс на все життя

Сервис Hlti на всю жизнь инструмента

Протягом Періоду Ніяких витрат для вас безкоштовні: 

  • Доставка обладнання до сервісного центру та назад 
  • Ремонт та заміна всіх деталей, шо вийшли з ладу
  • Обслуговування інструменту, у якого загорівся сервісний індикатор
  • Тестування, регулювання та перевірка на електробезпеку

Довічна гарантія

  • Гарантія виробника на заводський брак діє протягом терміну* служби інструменту

Довічне обмеження вартості ремонту

  • Після закінчення періоду «Ніяких витрат» вартість кожного інструменту Hilti не буде перевищувати 35 % від діючої вартості аналогічного нового інструменту згідно прайс-листа до кінця терміну* служби
  • Якщо вартість ремонту буде меншою, сплачувати тільки її реальну вартість - аж до кінця терміну* служби інструменту
  • Окрім того: Період «Ніяких витрат» до 3 місяців після кожного платного ремонту. Процес передачі інструменту до сервісу дуже простий. Ми не вимагаємо гарантійних талонів чи чеків, достатньо знати модель та серійний номер інструменту

*Термін служби інструменту складає від 5 до 10 років, залежно від типу інструменту. Більш детальна інформація у файлі "Дані сервісної підтримки інструменту"

Завантажте файли для більш детальної інформації

Ремонт та сервісне обслуговування

Інструмент Hilti створений для важкої праці, проте в умовах будівельного майданчика виключені несправності. Щоб зменшити простої та незручності, пов'язані з ремонтом обладнання, ми постійно впроваджуємо інновації у власні високотехнологічні сервісні центри та ремонтуємо техніку виключно з використанням оригінальних запасних частин.

Ви можете бути впевнені, що ваш інструмент потрапив у надійні руки, адже його обслуговують висококваліфіковані спеціалісти Hilti відповідно до процедур SQS/Міжнародної організації із Стандартизації 9001.

Близько 90% ремонтів виконується у день надходження інструменту до сервісного центру.

Завдяки налагодженій логістиці ваш інструмент буде оперативно доставлений до сервісного центру та назад після проведення ремонтних робіт, щоб максимально скоротити вплив на ефективність робіт на будівництві. 

Поділитись