Ваша думка має значення!

Діліться відгуками та оцінюйте продукцію Hilti

Строительная площадка

Чи цікавитесь ви відгуками в інтернеті перед вибором того чи іншого товару чи послуги? Чи цікава вам думка реальних покупців, а не тільки опис виробника? Якщо ви ствердно відповідили на ці запитання, вам обов'язково маєте скористатись новою опцією на Hilti.ua «Оцінки та відгуки».

Відтепер усі зареєстровані користувачі Hilti.ua можуть поставити оцінку            будь-якому продукту в каталозі та залишити свій відгук. Його зможуть прочитати більш, ніж сто тисяч наших користувачів, та ще більше користувачів, що вперше відвідали наш сайт. Виставлена оцінка, напевно, допоможе їм у виборі інструменту чи інших рішень Hilti.

Як залишити відгук?

  • Увійдіть на Hilti.ua під своїм обліковим записом. Ще не зареєстровані?
  • Створіть власний обліковий запис на Hilti.ua
  • Знайдіть необхідний інструмент чи витратні матеріали в розділі Продукція
  • Скористайтесь пошуком на сайті - це швидко та зручно 
  • Поставте оцінку на залиште відгук про ваш досвід використання продукції Hilti

Що буде відбуватись далі?

Усі відгуки проходять попередню модерацію 

Ми піклуємось, щоб у відгуках була опублікована тільки корисна для наших клієнтів інформація, що стосується досвіду використання продукції Hilti. Усі відгуки, що не стосуються продукції Hilti, або відгуки, що містять ненормативну лексику, будуть відхилені. Модерація займає 1-2 робочих дні. 

Відгук буде опубліковано на Hilti.ua

Щойно ваш відгук пройде модерацію, він буде опублікований в розділі продукту, про який йшла мова. Клієнт, який залишив відгук, буде додатково проінформований про публікацію електронним листом. 

Якщо ви бажаєте залишити відгук про роботу Hilti в цілому, перейдіть за посиланням нижче. 

Компанія Hilti постійно працює над покращенням якості обладнання та створенням нових будівельних технологій. Ми прагнемо, щоб наші продукти допомагали вам отримувати максимальний результат, забезпечували комфорт та безпеку в роботі. Саме тому ваша професійна думка дуже важлива для нас. 

Якщо ви бажаєте залишити відгук про роботу компанії Hilti чи, зокрема, сайту, скористайтесь формою зворотнього зв'язку нижче. 

Будемо раді новим відгукам про ваш досвід використання продукції Hilti!

Поділитись