Про компанію Hilti

Hilti пропонує інноваційні рішення, системи і сервіси для професійного будівництва по всьому світу. Штаб-квартира Hilti Group знаходяться в м Шаан в князівстві Ліхтенштейн.

У Hilti працює більше 20 тисяч співробітників. Корпоративна культура компанії заснована на відповідальності, чесності, сміливості та командній роботі.

Hilti - це передові технології, висока якість і прямі відносини з клієнтами. Дві третини співробітників працюють безпосередньо з замовниками в будівельних та інженерних організаціях, здійснюючи щодня більше 200 000 контактів з клієнтами. Hilti має у своєму розпорядженні власні заводи і науково-дослідницькі центри в Європі та Азії.

Заснована в 1941 році як невелика сімейна компанія, сьогодні Hilti Group - це глобальна корпорація з представництвами в 120 країнах світу. Сімейний траст Мартіна Хілті володіє всіма акціями Hilti Corporation, що гарантує сталий розвиток компанії в довгостроковій перспективі.

Комерційний успіх Hilti базується на чіткому виконанні зобов'язань перед співробітниками, клієнтами та постачальниками, а також дотриманні високих стандартів в галузі збереження навколишнього середовища і розвитку соціальної сфери.

Hilti Україна

Відділ по роботі з клієнтами

044 390 5566

044 390 5565

ua@hilti.com

Ми помістили cookies на ваш комп'ютер, щоб зробити роботу з сайтом краще. Ви можете змінити налаштування cookies в будь-який час. Ви можете закрити це повідомлення і продовжити роботу з сайтом.