Ремонт обладнання

Ремонт – це завжди неприємність. Саме тому, компанія Hilti намагається бути інноваційною в обслуговуванні так само, як і в розробці своїх продуктів. Коли приходить час ремонту, Hilti пропонує набагато більше, ніж просто звичайна гарантія, для того , щоб ви могли бути впевнені в можливості продовження роботи з Вашим інструментом Hilti якомога швидше.
Ми присвячуємо себе обслуговуванню наших клієнтів і зміцненню всього, що стоїть за назвою Hilti. Тому, ремонт виконується тільки нашими висококваліфікованими фахівцями відповідно до стандартизованих процедур (SQS / Міжнародна Організація по Стандартизації 9001). Коли ваш інструмент Hilti потрапляє до нас, ви можете бути впевнені в тому, що він пройшов самий ретельний огляд і перевірки безпеки з відзнакою. Саме тому Hilti надає період «Без витрат» протягом 3 місяців* після кожного платного ремонту за винятком випадків в рамках самого періоду «Без витрат».
 
  * За винятком відрізних і кутошліфувальних машин, для яких цей термін становить 1 місяць
Ми помістили cookies на ваш комп'ютер, щоб зробити роботу з сайтом краще. Ви можете змінити налаштування cookies в будь-який час. Ви можете закрити це повідомлення і продовжити роботу з сайтом.