Акумуляторний перфоратор Hilti TE 6-A22

Найкраще з того, що ми створювали. Тепер на платформі 22 Вольта.

Сервіс на все життя

Контактна інформація

Відділ по роботі з клієнтами

8 (044) 390 55 66

ua@hilti.com

Представляємо новий акумуляторний перфоратор на платформі 22 В з функцією коректувального довбання, який підходить для виконання більшості робіт на будівельних об'єктах: електромонтажні завдання, розчищення штроб під кабелі, зняття облицювальної плитки та  ін. Це найшвидший в своєму класі інструмент з великою кількістю опцій для високої продуктивності і безпечної роботи. Замовте безкоштовну демонстрацію на вашому будівельному майданчику у фахівця Hilti і спробуйте наш новий перфоратор в дії.

 

Основні особливості перфоратора TE 6-A22:

• Потужний безщітковий двигун;
• Новий оптимізований ударний механізм;
• Новий режим довбання;
• Система активного подавлення вібрації AVR;
• Яскраве світлодіодне підсвічування робочої зони;
• Можливість підключення до пилосмока DRS 6-A другого покоління;
• При виконанні отворів над головою для зручності оператора можливе застосування пилозбірника DCD.Ідеально підходить для виконання загальнобудівельних робіт

Використовуйте TE 6-А22 для кріплення опалубки або для установки лісів на робочих майданчиках, або скористайтеся перевагами режиму довбання для прибирання бетону з підлоги і стін.
Відмінний інструмент для монтажу комунікацій

Ідеально підходить для середніх і важких навантажень з монтажу труб комунікацій завдяки своїй продуктивності, малій вазі і більш тривалої роботи.
Швидкознімний патрон, який можна використовувати з різними бурами

Відмінний вибір для средніх і важких робіт зі сталевими конструкціями, наприклад, при установці металевих сходів, покрівлі, профілів або огорож. Завдяки змінному трьохкулачковому патрону до нього також підходять свердла HSS для виконання робіт по свердлінню.


Зручний при виконанні електромонтажних робіт

TE 6-A22 відмінно підходить для прочищення штроб для електрики. Додатково до цього - одна з додаткових функцій інструменту - система пиловідводу Hilti DRS, що забезпечує практично безпильну робоче середовище.

Ми помістили cookies на ваш комп'ютер, щоб зробити роботу з сайтом краще. Ви можете змінити налаштування cookies в будь-який час. Ви можете закрити це повідомлення і продовжити роботу з сайтом.