Випробування анкерного кріплення

У вас на будівельному майданчику

Вказаний сервіс дозволяє проводити випробування анкерів чи арматурних випусків на вашому об'єкті будівництва.

Для перевірки установки змонтованих анкерів проводять випробування без руйнування анкерного кріплення за методикою Hilti. Необхідно перевірити 5% (проте не менше 5-ти штук) усіх змонтованих анкерів. Кожен анкер навантажується до значення сили опору, що береться з проєкту. Анкер проходить випробування успішно у випадку, якщо немає видимих руйнувань базового матеріалу чи переміщення анкера.

Огляд випробувань анкерів

  • Застосування: польові випробування анкерів та арматурних випусків 
  • Хто проводить: інженери Hilti
  • Що ми робимо: тестуємо арматурні випуски та системи кріплення на будмайданчику та надаємо письмовий звіт про результати випробування
  • Для кого: для технагляду, замовників та підрядників, інженерів-проєктувальників, конструкторів та монтажних організацій 
  • Вартість: залежить від виду випробувань та необхідного навантаження на анкер

На якому етапі необхідно проводити випробування?

Випробування можливо проводити як на етапі проєктування, так і після встановлення кріплення. 

  • Випробування на етапі проєктування. Основним завданням на етапі проектування є підбір анкерного кріплення, тому частіше за все проводять випробування з визначення розрахункового навантаження на анкер.
  • Випробування після встановлення анкерів. Після монтажу анкерних систем за бажанням замовника визначається їх якість та безпека. Такі випробування проводяться за методикою Hilti.

Хто проводить випробування?

Hilti має сертифікат виїздної лабораторії, яка працює з вами на будмайданчику. Ми використовуємо чітке та регулярно каліброване обладнання для досягнення відмінних результатів. 

В нашій компанії випробування анкерів проводять кваліфіковані інженери Hilti, що входять до складу акредитованої виїздної лабораторії Hilti.

 

Вартість випробувань

Типи випробувань  Ціна, грн без ПДВ
Випробування анкерного кріплення (⩽ 30 кН)
7200
Випробування анкерного кріплення (⩽ 180 кН)
9000
Перевірка якості монтажу (⩽ 30 кН) 7200
Перевірка якості монтажу (⩽ 180 кН) 9000

Запит послуги

Поділитись