Угода про доступ

Будь ласка, прочитайте цю угоду перед входом на веб-сайт компанії Hilti. Ця угода регулює Ваш доступ на веб-сайт і користування ним. Якщо Ви переходите на цей сайт, Ви тим самим підтверджуєте, що приймаєте цю угоду і готові виконувати її положення.

Відмова від претензій

Всі дані та розрахунки (включаючи креслення), розміщені на цьому веб-сайті, засновані на правилах, формулах і коефіцієнтах безпеки, що містяться в технічних інструкціях та інструкціях компанії Hilti по застосуванню, налаштуванню та встановленню. Всі наведені значення засновані на відповідних середніх показниках, отриманих в ході випробувань продукції. Через розмаїття матеріалів для оцінки характеристик в конкретних умовах повинні бути проведені випробування на місці.

Будь-яка можлива зміна користувачем цих даних або розрахунків (включаючи креслення) може привести до того, що їх застосування не буде відповідати вимогам компанії Hilti або законодавству з безпеки. Тому користувач повинен гарантувати відшкодування шкоди за будь-якими претензіями, пов'язаними із застосуванням продукції Hilti на основі таких змін, і захистити компанію Hilti від таких претензій/позовів.

Веб-сайт влаштований таким чином, що отримання конкретного результату залежить від введених даних. На користувача (клієнта та/або інженера, відповідального за проект), покладається обов'язок перевірити ці результати перед використанням і переконатися в тому, що вони підходять для застосування клієнтом.

Вся інформація і призначені для користувача програми, представлені на веб-сайті, є тільки допоміжними засобами, бездоганність їх роботи і точність конкретних розрахунків не гарантується.

Компанія Hilti не надає ніяких дозволів, гарантій, запевнень, явних чи тих, що можуть матись на увазі, щодо результатів та наслідків використання Вами інформації та даних з цього сайту, та не несе відповідальності за прямі, непрямі або випадкові збитки, шкоду та/або витрати, з якої б то не було причини, викликані або пов'язані з використанням, або неможливістю використання будь-якої інформації, або призначених для користувача програм, розміщених на цьому веб-сайті.

Всі матеріали представлені на сайті "як є", без прямих або непрямих гарантій. Компанія Hilti не дає жодних гарантій, включаючи непряму гарантію товарного стану продукції та придатності для конкретного застосування. Компанія Hilti гарантує безперебійну або безпомилкову роботу сайту, усунення несправностей або відсутність на сайті або сервері вірусів чи інших небезпечних компонентів. Hilti не гарантує і не представляє застосування матеріалів, розміщених на сайті, з точки зору їх правильності, точності і надійності або в інших відносинах.

Доступ і інформація

Ваш доступ обмежується переглядом інформації, наданої компанією Hilti Corp. (в Україні - ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД"), виключно в законних ділових цілях. Будь-який доступ або спроби доступу до інших комп'ютерних систем компанії Hilti Corp. (в Україні – ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД ") або інформації, що міститься в цих системах, заборонені. Ви зобов'язуєтесь не використовувати ніяку інформацію, розміщену на веб-сайті, інакше як в законних ділових цілях.

Товарні знаки і авторське право

Будь-яка інформація, продукція або її зображення, опубліковані на сторінках даного сайту, є об'єктом прав інтелектуальної власності Hilti Corp. (в Україні ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД"). ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД" може змінювати умови користування сайтом, тому при кожному заході на веб-сайт, необхідно переглядати їх знову. У разі небажання приймати дані умови, ви не можете користуватися веб-сайтом.
Будь-який відвідувач даного сайту не може використовувати жодні торговельні марки чи найменування Hilti Corp. (в Україні - ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД"), документи і зображення без попередньої письмової згоди ТОВ "Хілті (Україна) ЛТД".
Будь-який відвідувач даного сайту зобов'язаний при використанні інформації завжди посилатися на веб-сайт: www.hilti.ua

Поділитись