Підвищення безпеки будівництва

Захистіть своїх співробітників та проєктуйте безпечніші будівлі

Несчастные случаи на стройке, травмы и длительные заболевания могут иметь серьезные последствия для людей и компаний. Вот почему мы всегда выходим за рамки простого соблюдения норм и правил и ставим безопасность на первое место при разработке наших инструментов, программного обеспечения и услуг. Все наши решения призваны помочь вашим командам работать более безопасно и комфортно, а также помочь вашей компании в проектировании зданий, которые будут более безопасными, долговечными и устойчивыми.

 

Використовуйте інноваційне безпечне обладнання

Коли ви захищені, ви можете працювати з більшою впевненістю. Наші інновації в галузі безпеки варіюються від інструментів з активним поглинанням вібрації (AVR) для зменшення вібрації рук до технології активного контролю крутного моменту (ATC) для запобігання віддачі електроінструменту. Для будмайданчиків ми пропонуємо все: від систем видалення пилу, в яких поєднуються інструменти і пилососи, до акумуляторних кріпильних інструментів BX 3, які покликані бути більш чистою, безшумною і практично безпиловою альтернативою свердлінню.

Системи ATC и AVR Технологія прямого монтажу

Проєктування із турботою про безпеку

Ви бажаєте розробити анкерні системи для сейсмічних умов? Вам потрібно ефективно задокументувати встановлення протипожежних пристроїв чи кріпильних елементів? Чи, можливо, ви зацікавлені у використанні інформаційного моделювання будівель (BIM)? Наші програмні рішення можуть допомогти вам зробити ваші будівельні проєкти більш безпечними та більш продуктивними.

 

Profis Engineering PROFIS Anchor Channel PROFIS Rebar Profis Cable Transit

Поділитись