About Hilti

ПРО НАС

Офіційний сайт Hilti Україна

Hilti виступає за якість, інновації та прямі відносини з клієнтами, що надають змогу робити 250 000 індивідуальних візитів до клієнтів щодня. Штаб-квартира знаходиться у Шаані, Ліхтенштейн. На сьогодні компанія налічує 30 000 співробітників у всьому світі, які допомагають нашим клієнтам будувати просто, якісно та безпечно, і надихають високотехнологічними продуктами, системи, програмним заберзпеченням та послугами. Багато ідей щодо удосконалень розробляються безпосередньо на будівельних майданчиках під час комунікації. Якщо на об'єкті виникне виклик, для якого не існує рішення Hilti, його буде розроблено. Ось чому компанія щороку інвестує приблизно 6 відсотків продажів у дослідження та розробки.

ДОСЛІДЖЕННЯ В HILTI

У галузі досліджень ми маємо можливість працювати над новітніми технологіями, і впроваджувати їх у наші продукти, і це приносить багато задоволення.

Андреас Бонг
Керівник корпоративних досліджень та розробок

Стратегічна мета -створення цінності для наших клієнтів за допомогою лідерства на ринку та диференціації. Компанія була заснована у 1941 р. братами Огейном та Мартіном Хілті. Усі акції компанії перебувають у володінні сімейного трасту Martin Hilti Family Trust. Hilti будує краще майбутнє - за допомогою стійких та інноваційних рішень.

 

Ми підтримуємо суспільство та навколишнє середовище, для активного досягнення кращого майбутнього як в межах основної сфери бізнесу, так і поза нею. Окрім благодійного фонду Hilti, щоденні цінності компанії, цілісність, сміливість, командна робота та відданість, демонструються у взаємодії з членами команди, партнерами та замовниками.

 

Дізнатись більше про Hilti

Бізнес модель

Дізнатись більше

Корпоративна стратегія

Дізнатись більше

Призначення та цінності

Дізнатись більше

Наше виробництво

Дізнатись більше

Поділитись