Image alt text (optional)

Забезпечення сталого розвитку разом

Пошук рішень для побудови кращого майбутнього

У нас є спільна мета: діяти більш свідомо. Ми хочемо створити світ, який буде менш обтяжений впливом будівельної індустрії - світ, що буде безпечним для здоров'я кожного і який буде покращуватись за рахунок позитивних внесків у суспільство.

Саме ми можемо допомогти будівельній галузі бути більш свідомою, одночасно забезпечуючи її довгостроковий успіх шляхом узгодження бізнес-стратегій, які ставлять на перше місце добробут нашого навколишнього середовища, людей і суспільства, а також економічні фактори.

ЦІЛІСНА СТРАТЕГІЯ: ТРИ РІВНОЗНАЧНО ВАЖЛИВІ СКЛАДОВІ

Навколишнє середовище

Ми можемо зменшити наш вплив на навколишнє середовище. Ми працюємо над тим, щоб до 2023 року зменшити викиди СО2 та прагнемо до утилізації й повторного використання матеріалів у нашій галузі, аби ми могли більш відповідально використовувати ресурси.

Люди

Безпечніша промисловість приносить користь усім нам. Ми дбаємо про добробут наших співробітників та можемо допомогти вам підібрати рішення, які не завдаватимуть шкоди вашому здоров'ю та сприятимуть безпеці на будмайданчиках.

Суспільство

На шляху до створення кращого суспільства та дотримуючись високих етичних стандартів в будівельній галузі, ми вносимо позитивні зміни там, де ми живемо, працюємо, і не тільки.

Image alt text (optional)

НАШЕ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зменшення вуглецю в ресурсомісткій промисловості

Ми прагнемо зменшити кількість вуглецю в атмосфері до 2023 року. Яким чином? У 2020 році ми перевели всі наші виробничі підприємства на 100% екологічно чисту енергію, і зараз ми працюємо над зміною нашого парку автомобілів на гібридні або повністю електричні.

Ми також впроваджуємо інновації, враховуючи можливості повторного використання впродовж усього циклу створення наших інструментів та інших продуктів.

Зменшення відходів

Наша модель фліт-менеджменту допомагає ефективніше контролювати життєвий цикл продукції. Ми зменшуємо відходи шляхом оптимізації вашого набору інструментів та гарантуємо, що ви ніколи не матимете зайвого обладнання.

Повторне використання

Коли ви повертаєте наші інструменти, ми або віддаємо їх для неінтенсивного використання з гуманітарних чи навчальних міркувань, або переробляємо та повторно використовуємо окремі компоненти для ремонту.

Переробка

Інструменти, які не можна використовувати повторно, переробляються нашою глобальною мережею перевірених партнерів. Ми прагнемо переробляти у більших масштабах, зокрема під час виробничих процесів, щоб уникнути відходів на звалищах.

Image alt text (optional)

ДЛЯ НАШИХ ЛЮДЕЙ

Наш пріоритет – здоров'я та безпека для всіх та скрізь

Ми прагнемо процвітання та безпеки для наших співробітників і хочемо допомогти вам досягти того ж самого.

Ми не лише пропонуємо товари та послуги, які є безпечними для використання на  будівельних майданчиках,  а й допомагаємо покращувати стандарти безпеки, співпрацюючи з науково-дослідницьми інститутами. Ми уникаємо використання потенційно небезпечних речовин, там, де це можливо, без зниження продуктивності, а наші інноваційні інструменти допомагають захистити ваші команди від втоми та отримання травм.

Image alt text (optional)

ДЛЯ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Залучення за межами бізнесу для пошуку ефективних рішень

Нам постійно доводиться зіштовхуватись із суспільними викликами у місцях, де ми живемо і працюємо. Внаслідок цього, ми закликаємо наших співробітників бути більш свідомими та робити власні внески, які виходять за рамки бізнесу.

У країнах, що розвиваються, і на ринках, що розвиваються, Hilti Фонд прагне надавати людям більше можливостей вести незалежний та самостійний спосіб життя. Мета Фонду – робити масштабний соціальний вплив. Працюючи з Hilti, ви робите внесок у побудову кращого світу: ми передаємо у Фонд 2% нашого прибутку.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ ШЛЯХИ ПРАЦЮВАТИ БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНО

Розширюйте будівництво екологічних забудов

Отримайте сертифікати екологічної забудови, працюючи з екологічно чистими будівельними виробами, які мають зовнішню сертифікацію на відповідність екологічним стандартам та стандартам охорони здоров'я. Створіть безпечніше будівництво з меншою кількістю витрат за допомогою різноманітних послуг, програмного забезпечення та рішень, таких як BIM.

Уникайте марнотратних переплат

Скоротіть непотрібні відходи та витрати шляхом оптимізації свого набору інструментів за допомогою наших послуг управління інструментами ON!Track. Ви матимете менше непотрібних інструментів та акумуляторів, а натомість більше необхідних інструментів з якими ви зможете досягти результату.

Дізнайтесь більше про управління інструментами та ON!Track

Поділитись