наше прагнення до сталого розвитку

Довгостроковий успіх, заснований на повазі до навколишнього середовища, здоров'я людей і суспільства

У нас спільна мета: підтримувати сталий розвиток. Ми прагнемо створити світ, менш обтяжений впливом будівельної індустрії, забезпечивши при цьому її довгостроковий успіх.

Як ми можемо сприяти змінам у галузі? Ми віддані ініціативі Science Based Targets initiative (SBTi), щоб зменшити об'єм викідів вуглецю. Ми також використовуємо бізнес-стратегії, які пріоритезують здоров’я людей і суспільства разом, а також економічні фактори.

Цілісна стратегія: три рівнозначно важливі складові

Навколишнє середовище

Ми можемо зменшити наш вплив на навколишнє середовище. Ми дотримуємося SBTi та докладаємо зусилля в обмеженні глобального підвищення температури до 1,5°C відповідно до Паризької угоди.

Люди

Безпечніша промисловість приносить користь усім нам. Ми дбаємо про добробут наших співробітників і допомагаємо знайти рішення, які надають перевагу здоров’ю та безпеці у вашій роботі та на будмайданчиках.

Суспільство

Ми прагнемо будувати краще суспільство та дотримуватись високих етичних стандартів в будівельній галузі. Таким чином, ми можемо внести позитивні зміни в місця, де ми живемо, де працюємо та за їх межами

Image alt text (optional)

Наше навколишнє середовище

Будівельні рішення, які допомагають зменшити викиди вуглекислого газу

Ми прагнемо стати лідерами в будівельній індустрії в області циркулярної економіки та низьких викидів вуглецю, щоб пришвидшити ініціативи щодо сталого розвитку та сприяти змінам у ресурсомісткій будівельній галузі.

Ось чому ми налаштовані дотримуватись науково обгрунтованих цілей через ініціативу Science Based Targets initiative (SBTi). Ми розробляємо план дій щодо значного скорочення викидів вуглекислого газу до 2033 року (короткострокова ціль) і досягнення чистих нульових викидів до 2050 року (довгострокова ціль).

Наш циклічний підхід

Зменшення

Фліт менеджмент (fleet management) допомагає краще контролювати життєвий цикл продукції. Ми зменшуємо відходи, шляхом оптимізації вашого набору інструментів та гарантуємо, що ви ніколи не матимете зайвого обладнання.

Повторне використання

Коли ви повертаєте наші інструменти, ми даруємо їх для неінтенсивного використання з гуманітарних чи навчальних міркувань або переробляємо та повторно використовуємо компоненти для ремонту замість використання нових запасних частин.

Переробка

Інструменти, які не можна використовувати повторно, переробляються нашою глобальною мережею перевірених партнерів. Ми прагнемо переробляти у більших масштабах, в тому числі під час виробничих процесів, щоб уникнути відходів на звалищах.

Image alt text (optional)

люди на першому місці

Наш пріоритет – це здоров'я та безпека для всіх та всюди

Ми піклуємось про здоров'я та безпеку наших співробітників за закликаємо вас робити те ж саме.

Ми не лише пропонуємо товари та послуги, які зосереджені на безпеці на будівельних майданчиках, а також допомагаємо покращити стандарти безпеки, співпрацюючи з дослідницькими та затверджуючими органами. Ми уникаємо використання потенційно небезпечних речовин, там, де це можливо, без зниження продуктивності, а наші інноваційні інструменти допомагають захистити ваші команди від травмувань та втоми.

 

Image alt text (optional)

будуємо краще суспільство

Залучення за межі бізнесу для пошуку рішень для сталого розвитку

Ми розуміємо, що існують суспільні виклики, там, де ми живемо й працюємо. Саме тому ми закликаємо наших співробітників бути свідомими та робити власні внески, які виходять за рамки бізнесу.

У країнах, що розвиваються, і на ринках, що розвиваються, Фонд Hilti прагне надавати людям більше можливостей вести незалежне та самостійне життя. Мета фонду – зробити масштабний соціальний вплив. Працюючи з Hilti, ви робите внесок у кращий світ: ми надаємо фонду 2% нашого прибутку.

Екологічні рішення для будівництва

Зменште вплив на навколишнє середовище без наслідків для розвитку власного будівельного бізнесу

Ми хочемо забезпечити довгостроковий успіх для себе та наших клієнтів, працюючи разом над енергоефективними рішеннями, які допоможуть нам екологічніше розвивати наш бізнес. Ці рішення охоплюють:

  • продукцію для зеленого будівництва, яка має зовнішню сертифікацію на відповідність стандартам охорони навколишнього середовища та здоров'я
  • наша модель фліт менеджменту, яка допомагає переконатися, що у вас є лише ті інструменти, які вам потрібні, зменшуючи споживання ресурсів
  • повторне використання інструментів або деталей інструментів, які відповідають нашим високим стандартам якості, або переробка, де це можливо

Поділитись