Графік роботи під час воєнного стану

Шановні партнери,

Незважаючи на війну та надважкі обставини, ми розуміємо, наскільки важливо саме зараз відновлювати економіку країни в тилу. І кожному на своєму місці, у межах своєї компетенції, слід ефективно працювати заради миру та перемоги.

Ми відновили роботу усіх напрямків нашої компанії. Поточні умови та графік робіт виглядають так:

Відділ продажів (ваші менеджери) - на зв'язку та працюють.

Інженерний відділ - на зв'язку та виконують розрахунки та проєкти у звичайному режимі.

Відділ по роботі з клієнтами – працює щодня з 9:00 до 17:00, окрім вихідних. Контактний номер телефону - 044 390 55 66. Електронна пошта - ua@hilti.com. 

У період аварійних відключень електроенергії, можуть виникати тимчасові збої на телефонній лінії відділу по роботі з клієнтами. У таких випадках, рекомендуємо використовувати додаткові способи зв’язку:
- мобільний телефон особистого менеджера;
- електронну пошту, надсилаючи запити на адресу ua@hilti.com;
- онлайн чат на сайті: https://www.hilti.ua/#overlay/contact.

Сервісний центр - працює з вівторка по четвер з 10:00 до 15:00 та у п'ятницю з 10:00 до 13:00. Сервісний центр відкритий для клієнтів – ви можете самостійно здати та забрати інструмент у робочі години. Контактний номер телефону - 044 390 55 66. Електронна пошта - ua@hilti.com.

Шоурум Hilti - працює у вівторок, середу та четвер з 9:00 до 17:00. 

Сайт – працює у стандартному режимі. Ви можете оформлювати замовлення у будь-який зручний для вас час, попередньо авторизувавшись. Увійти в особистий кабінет.