Управління парком обладнання

Підвищуйте продуктивність та скоротіть простої за допомогою цифрового управління парком інструментів

Будівельні компанії витрачають у середньому майже 100 годин на місяць на пошук зниклого обладнання, у той час як вартість покупки інструментів, що дублюються, і витратних матеріалів швидко збільшується. Дізнайтеся, як уникнути дорогих простоїв, підвищити продуктивність та отримати контроль над запасами та витратами за допомогою цифрових рішень Hilti для управління обладнанням.

 

Контролюйте свої активи

Намагаєтесь відстежувати обладнання або стежити за графіками обслуговування? Спрощуйте процеси за допомогою системи керування обладнанням ON! Track.

ON! Track поєднує в собі надійні теги та ярлики активів та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, тому ви можете швидко отримати доступ із будь-якого місця до інформації про місцезнаходження та стан ваших активів. З ON! Track ви також можете відслідковувати витрати, щоб підтримувати оптимальний рівень запасів для будівництва.

Почніть працювати з ON! Track

Скоротіть час простою через швидкий ремонт

Інструменти Hilti створені, щоб служити довго. Однак іноді виходять з ладу навіть якісні інструменти. І коли це станеться, ваші команди ризикують відстати від графіка. Замовляйте ремонт прямо з будмайданчика через наш веб-сайт, за допомогою мобільного додатка Hilti Connect або звернувшись до служби підтримки клієнтів (044 390 55 66). За допомогою системи керування обладнанням ON!Track можна запобігти простоям завдяки автоматичним оповіщенням про технічне обслуговування інструментів.

Інформація про сервісні умови Програма Hilti Connect

Поділитись