Image alt text (optional)

PROFIS CABLE TRANSIT

Програмне забезпечення для проєктування герметичних кабельних проходок для потреб промисловості та енергетики.

ПРОЄКТУВАТИ КАБЕЛЬНІ ПРОХОДКИ – ПРОСТО

Безкоштовне програмне забезпечення для  оптимізації конструкції модульної проходки та підготовки специфікації на рами та модулі, з урахуванням специфічних вимоги до проходки. 

Також PROFIS Cable Transit дозволяє отримати вичерпну специфікацію необхідних матеріалів, швидко оцінити затрати та за необхідності розмістити замовлення на сайті Hilti. Завдяки детальним кресленням встановлення герметичної проходки відбувається швидко та у відповідності до проєкту.

Якою б не була сфера вашої відповідальності – проєктування, закупка, чи виконання робіт з облаштування вогнестійких проходок, програмне забезпечення PROFIS Cable Transit допоможе вам досягти результату з мінімальними фінансовими та часовими витратами.

Мінімізація ризиків

Програмне забезпечення дозволяє автоматизувати перевірку відповідності запропонованої конструкції герметичної проходки до вимог міжнародних стандартів. Також монтажникам буде надана детальна інструкція, що допомагає уникнути помилок під час встановлення.

Контроль витрат

Програмне забезпечення автоматично генерує детальний перелік матеріалів для виконання робіт, що дозволяє швидко визначити бюджет та забезпечити його виконання. Специфікацію матеріалів можна використовувати для розміщення замовлення на нашому сайті.

Все вчасно

Завдяки автоматизації, всі фази реалізації проекту – проектування, закупка та  монтаж модульних проходок відбуваються без зайвих зволікань. 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Вибір проєктного рішення

Вибір проєктного рішення для кабельної проходки базуючись на переліку кабелів.

Вибір конструкції рами

Конструкція залежить від обраної системи (звичайна, для вибухонебезпечних середовищ, з електромагнітним екрануванням).

Створення специфікації матеріалів

Програма створює специфікацію матеріалів, необхідних для реалізації проєкту. Для замовлення матеріалів перелік може бути експортований у файли Excel чи PDF.

Архівування технічної документації

Для кожної проходки програма зберігає технічну документацію, у тому числі креслення у форматі DXF та інформацію щодо конфігурації кабелів.