ON!Track

Революція в управлінні активами

Сканування інструменту

Ключова проблема

Що уповільнює розвиток компанії?

 • Складність пошуку і призначення відповідальних осіб за матеріали і обладнання;

 • Втрати і крадіжки на різних об'єктах і складах;

 • Поломки і знос інструментів;

 • Закінчення строку гарантії будівельної техніки та обладнання;

 • Термінове гарантійне обслуговування виконаних робіт;

 • Прострочені сертифікати, дозволи, ліцензії.

Вcе це час і гроші.  Іншими словами - простої і витрати на штрафи, матеріали і заробітну плату робітників, бригадирів і всього керівного складу.  Як часто ви замислюєтеся про це?  Раз на тиждень? В день? Кожну годину?

Чому ON!Track?

З системою управління активами ON!Track ви будете точно знати, які матеріали і активи є у компанії, де вони знаходяться, які з них потребують обслуговування і хто їх використовує.  Швидкий і простий доступ до цієї інформації дозволить вам управляти активами буквально в кілька кліків, підвищуючи ефективність і збільшуючи прибуток компанії.

Як працює On!Track?

Три складові ON!TRACK

ON! Track - це комплексна система управління активами, яка включає в себе індивідуальну підтримку Hilti, програмне забезпечення та спеціальні рішення для маркування та зчитування.

Програмне забезпечення

ПО, розроблене на хмарній платформі у вигляді мобільного додатку і web версії, що має більш широкий функціонал.  За допомогою ПО можна сканувати коди, додавати і редагувати інформацію за активами, переміщати активи, контролювати складські запаси, за кілька хвилин проводити інвентаризацію і використовувати інший функціонал системи.

Система маркування

Різні види зносостійких міток, спеціально розроблені для використання на будівельних і виробничих майданчиках.  Даними мітками маркуються всі активи компанії незалежно від типу і виробника.

Підтримка Hilti

Підтримка здійснюється протягом усього періоду впровадження і користування системою: проведення діагностики поточної ситуації у клієнта, розробка індивідуального рішення, впровадження системи і навчання співробітників, підтримка клієнтів протягом усього періоду користування системою.

Що контролює On!Track?

1. Унікальні активи

Все, що враховується і відстежується індивідуально, має унікальний ідентифікаційний номер, може значитися в якості основних засобів. (Електроінструмент, засоби великої і малої механізації та ін.)

2. Обладнання

Категорія активів, облік яких ведеться за групами, а не індивідуально, із загальною високою вартістю, підлягають поверненню на місце зберігання після закінчення робочої зміни і / або після закінчення будівництва (ліси, опалубка, подовжувачі та ін.

3. Витратні матеріали

Видаються без повернення і при необхідності списуються відразу, з високою оборотністю і частими витратами на транспортування і зберігання (диски, бури, засоби індивідуального захисту та ін.)

4. Співробітники

Всі, хто є матеріально відповідальними особами, беруть участь в процесі виробництва і адміністративно-господарської діяльності і вимагають регулярної атестації і допусків.

5. Сертифікати та документація

Категорія активів для відстеження термінів технічного обслуговування і ремонтів обладнання, контролю закінчення термінів дії ліцензій, сертифікатів, допусків та дозволів.

Етапи впровадження On!Track

1. Діагностика управління активами

Перед тим, як сформувати оптимальне рішення і приступити до впровадження системи ON!Track, фахівці Hilti проводять діагностику управління процесами у клієнта безпосередньо на будівельних і виробничих майданчиках, в офісі, на складі. У ході діагностики фахівці Hilti оцінюють поточну ситуацію на об'єкті або в компанії в цілому і визначають, якою може бути економія при впровадженні системи ON!Track.

2. Підбір персональної архітектури системи

За результатами проведеної діагностики розробляється індивідуальне рішення, яке дозволить підвищити ефективність використання інструменту, витратних матеріалів та обладнання компанії, оптимізувати бізнес-процеси і скоротити витрати. В системі формується персоналізована ієрархія майбутнього клієнтського рахунку.

3. Маркування активів зносостійкими мітками

Проводиться установка і налаштування системи, на першому етапі якої фахівці Hilti маркують інструменти, обладнання та техніку зносостійкими мітками, створюють журнал обліку витратних матеріалів.

4. Внесення даних в систему

Активується акаунт, вся необхідна інформація про промарковане обладнання заноситься в систему. У записі клієнта зазначається інформація про кількість об'єктів, їх геолокації, відповідальних співробітників, налаштування прав доступу.

5. Навчання ключових користувачів

Після налаштування системи співробітники Hilti проводять індивідуальне навчання для всіх, хто має доступ до програми.

6. Підтримка протягом усього періоду користування

Протягом всього періоду користування системою ON!Track клієнтам надаватиметься допомога у консультуванні, апргейді, вдосконалення системи, навчання нових співробітників.

Цікаво? Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Два різні світи - до On!Track і з On!Track

Рабочие бумажные документы

До ON!Track

 • Непродуктивне використання часу на морально застарілий облік обладнання у вигляді записів в журналі, списків, excel-таблиць;

 • Непрозорі процеси через відсутність достовірної інформації про місце знаходження обладнання і його стан;

 • Фінансові втрати: втрачене обладнання означає простої і необхідність покупки зайвого устаткування.

Мобильное приложение On!Track

З ON! Track

 • Підвищення продуктивності: менше часу на пошук і облік обладнання, більше часу на роботу;

 • Оптимізовані процеси: матеріали та інструменти завжди під контролем завдяки сучасному ПО;

 • Безпека ваших співробітників: своєчасне проходження сервісного обслуговування інструменту, контроль наявності сертифікатів і ліцензій, правильна експлуатація обладнання.

Поділитись