Image alt text (optional)

Потужні акумуляторні відбійні молотки

Для робіт з розбивання та руйнування підлог і стін

Незалежно від базового матеріалу, з яким ви працюєте - бетоном, кам’яною кладкою, плиткою чи штукатуркою, наші відбійні молотки впораються зі своєю роботою. Завдяки 22 В платформі акумуляторного інструменту Nuron ви отримуєте таку ж продуктивність, як при роботах з дротовим інструментом подібного розміру.

Балансуйте продуктивність з комфортом, контролем і безпекою

Продуктивність без компромісів

Відбійні молотки на платформі Nuron не поступаються в продуктивності дротовим інструментам.

Одна акумуляторна платформа для ваших інструментів

Працюйте з усіма своїми інструментами, включно з відбійними молотками, на одній високопродуктивній акумуляторній платформі Nuron 22 В.

Незалежність на робочому майданчику

Обмежений доступ до зовнішнього джерела живлення? Не проблема. Насолоджуйтесь гнучкістю та незалежністю на робочому місці завдяки бездротовим інструментам для руйнування.

Безпечніші роботи з демонтажу

Свердління практично без пилу завдяки нашій спеціальній системі видалення пилу (DRS) та менша втома завдяки меншій вібрації інструменту.

Контрольований демонтаж підлоги

Для невеликих і середніх робіт – розбийте до 1,5 тонн бетону за один заряд

Акумуляторний відбійний молоток TE 2000-22, який важить майже на 10 кг менше, ніж подібні молотки, ідеально підходить для робіт з руйнування, де керування, контроль інструменту та мобільність є вирішальними. Він ідеально підходить для демонтажу підлоги та плит перекриття товщиною до 20 см. Усе це завдяки вібрації інструменту лише ~4,0 м/с², що допомагає зменшити втому.

Завдяки нашій акумуляторній технології Nuron 22 В, один заряд нашої найбільшої батареї Nuron (B22-255) дозволяє знести півтонни бетону. Якщо ви використовуєте додатковий великий акумуляторний ящик із чотирма додатковими батареями B22-255, ви можете демонтувати до 1,5 тонни на одному заряді.

Потужне руйнування стін

Продуктивна робота практично без пилу та з низькою вібрацією інструменту

Наш акумуляторний відбійний молоток TE 500-22 на акумуляторній платформі Nuron може виконувати різноманітні функції від збивання плитки до демонтажу стін, де контроль і продуктивність мають вирішальні значення. TE 500-22 може зрівнятись з потужністю аналогічних дротових відбійних молотків. Ви також можете руйнувати практично без пилу завдяки його сумісності з системою видалення пилу Hilti DRS-B. В поєднанні з низькою вібрацією TE 500-22 лише 6,7 м/с2, ви можете працювати довше та комфортніше.

Більше руйнування, менше пилу

Демонтаж практично без пилу із системою видалення пилу TE DRS-B

До 95% менше пилу під час руйнування за допомогою відбійного молотка TE 500 і відбійного молотка TE 2000 - просто підключіть систему видалення пилу TE DRS-B і сумісний бездротовий пилосос Hilti, наприклад Nuron VC 5-22 і Nuron VC 10- 22 для робочого майданчика з мінімальною кількістю пилу.

Насолоджуйтесь безпечнішими умовами праці під час ремонту приміщень або під час роботи в середовищах, де чистота є надзвичайно важливою, наприклад у таких приміщеннях як лікарні, лабораторії чи виробничі лінії.

Поділитись