Image alt text (optional)

Компактні та легкі ударні шурупокрути

Для кріплення гвинтів у бетоні, металі та дереві

Наш асортимент компактних, легких бездротових ударних шурупокрутів дає змогу працювати в будь-яких умовах, а також виконувати сотні чи навіть тисячі кріплень на день. Серед інших переваг - менша вага інструменту та покращена ергономіка, щоб зробити роботу комфортнішою під час виконання повторюваних завдань з кріплення та анкерування протягом усього дня або під час роботи над головою. Завдяки 22-вольтовій платформі Nuron ви отримуєте таку ж продуктивність, як і з дротовими інструментами.

Правильний інструмент для всіх застосувань

SID 6-22 може впоратися з тисячами кріплень на день. Якщо кількість кріплень менше (до 100), спробуйте SID 4-22.

Підвищена швидкість кріплення

Наші безщіткові двигуни, надійне високоефективне кріплення та швидший час запуску допомагають швидше закручувати більше гвинтів за менший час. Вибір передач і електронний контроль швидкості дозволяє перемикатись між різними швидкостями і крутним моментом залежно від вимог.

Триваліший час роботи за один заряд

Літій-іонні акумулятори Nuron 22 В, більш ефективні безщіткові двигуни та ударні механізми дозволяють працювати довше на одному заряді.

Краще освітлення на робочих майданчиках

Наші ударні шурупокрути мають різні варіанти освітлення - світлове кільце навколо патрона в SID 6-22 або чотири яскраві світлодіоди на SID 4-22, що забезпечує необхідне освітлення без відблисків вдень і вночі, а також у тісних місцях.

Доступний і водночас продуктивний

Необхідна потужність для виконання роботи

Для закручування до 100 гвинтів на день вам не потрібен найсучасніший, надпотужний та найдорожчий інструмент. SID 4-22 — компактний, невеликий і легкий ударний шурупокрут ідеально підходить для менш вимогливих робіт, таких як збірні конструкції та опалубка. Він доступний за ціною, але потужний та заощаджує ваш час і гроші.

Більше світла на робочому майданчику

Чітка видимість під час будь-яких робіт

Робота при поганому освітлені часто викликає розчарування. Під час виконання таких робіт як кріплення металевого настилу або кріплення гіпсокартону денного світла може бути недостатньо. Замість того, щоб шукати додаткове джерело світла або залишати роботу на наступний день, спробуйте SID 6-22. Він має світлове кільце навколо патрона, що допомагає забезпечити більш чітку, безперешкодну видимість під час виконання роботи та дозволяє вам працювати з ранку до вечора.

Тримайте все під контролем

Економте час на будівельних майданчиках під час заміни насадок

Іноді на робочому місці потрібно одягнути рукавички – може бути холодно або ви хочете уникнути скабок – однак, це може ускладнити заміну насадок. Наші акумуляторні ударні шурупокрути оснащені затискними патронами та текстурованими й контурними рукоятками для полегшення заміни насадок, тож навіть у робочих рукавичках ви можете замінювати насадки швидше.

Поширені запитання при покупці акумуляторних ударних шурупокрутів

Для чого використовується акумуляторний ударний шурупокрут?

Ударні шурупокрути забезпечують потужний крутний момент, який ви отримуєте за допомогою свердління з ударом для ефективнішого закручування гвинтів і гайок. Вони чудово підходять для безпечного та швидкого закручування кріпильних елементів у більш міцні базові матеріали, такі як сталь, дерево, цегляна кладка та бетон.

Чим відрізняється акумуляторний дриль-шурупокрут від акумуляторного ударного шурупокрута?

Основна відмінність між дрилем-шурупокрутом і ударним шурупокрутом полягає в потужності та обертальній дії, які ви отримуєте з ударним шурупокрутом. Ударні шурупокрути виробляють велику силу обертання та більший крутний момент, ніж дрилі, і кращі для закручування гвинтів, тоді як дрилі краще підходять для свердління отворів. Крім того, ударні шурупокрути зазвичай менші та легші за дрилі, що робить їх зручнішим у використанні протягом тривалого періоду часу та у важкодоступних місцях.

На що звернути увагу при виборі акумуляторного ударного шурупокрута?

Безпека: неналежне використання електроінструментів може призвести до травм або пошкодження матеріалів. Перевагою ударних шурупокрутів є відсутність ймовірного прокручування інструменту під час заклинювання в базовому матеріалі. Ударний шурупокрут спрямовує свою енергію до головки приводу, а не до вашого зап’ястя, зменшуючи ризик втоми або травм зап’ястка. 

Потужність: якщо ви плануєте виконувати більшу кількість кріплень (наприклад, понад 100 на день), тоді вам знадобиться більше потужності (більший крутний момент) і батарея з більшою тривалістю роботи.

Контроль крутного моменту: два і більше налаштувань швидкості або крутного моменту на вашому ударному шурупокруті дадуть вам більше контролю за крутним моментом, зменшуючи ризик пошкодження кріпильних елементів або базових матеріалів.

Ергономічність: оскільки ви можете використовувати ударний шурупокрут протягом тривалого періоду часу, важливо, щоб інструмент був легким у користуванні. При виборі інструменту зверніть увагу на більш ергономічний хват і меншу вагу.

Довговічність: конструкція двигуна, ударного механізму, електроніки та корпусу повинні безперебійно працювати разом, щоб ваш ударний шурупокрут прослужив довгі роки.

Зменшіть витрати, використовуючи єдину платформу

Користуйтесь єдиною платформою. Це допоможе вам оптимізувати ваш склад інструментів і збільшити вашу колекцію. Платформа Hilti 22 В Nuron дає змогу живити понад 70 інструментів, від дрилів-шурупокрутів до інструментів для різання.

Дізнатись більше про платформу Nuron

Оберіть правильні біти для ваших застосувань

Обирайте необхідні біти, гвинти, болти, тримачі для біти і гайки, розроблені спеціально для електроінструментів Hilti з механізмом швидкої заміни.

Дізнатись більше про наші біти та насадки

Поділитись