Image alt text (optional)

Акумуляторні ударні гайкокрути

Отримайте потрібний крутний момент під час анкерного кріплення в бетоні, під час закручування болтів у деревині та сталі

Асортимент акумуляторних ударних гайкокрутів Hilti на 22 В задовольняє всі ваші потреби в кріпленні: від компактних гайковертів для важкодоступних місць до потужних гайковертів для важких робіт. Інструменти сумісні з системою регульованого крутного моменту Hilti (SI-AT-22), модулем, який вставляється між ударним гайкокрутом та акумулятором і швидко повідомляє, коли анкер встановлено правильно.

Працюйте швидше з гайкокрутом, який підходить для ваших задач

Обирайте між компактним SIW 4AT-22 для неструктурного кріплення, SIW 6AT-22 із середнім моментом затягування для ширшого діапазону застосувань і потужнішими SIW 8AT-22 для конструкційних застосувань.

Точніше кріплення за допомогою кріпильних елементів, розроблених спеціально для наших ударних гайкокрутів

Наші акумуляторні ударні гайкокрути були ретельно розроблені для роботи разом із відповідними кріпильними деталями, допомагаючи вам щоразу їх правильно встановлювати, не пошкоджуючи кріплення чи основні матеріали. Для ще швидшого й точного затягування спробуйте наш модуль регульованого крутного моменту.

Спрощена документація кріплень для легшого дотримання вимог

Модуль регульованого крутного моменту Hilti документує кожне виконане кріплення, забезпечуючи кращу підзвітність і ефективність, а також знижуючи ризик невдалих перевірок.

Закручуйте надійно з першого разу

Зменште ризик повторної роботи за допомогою модуля регульованого крутного моменту Hilti

Виправлення помилок на робочому майданчику може сильно вплинути на ваш час і бюджет. Наш модуль регульованого крутного моменту працює з нашими ударними гайкокрутами, щоб швидко та легко перевірити, чи анкер був затягнутий відповідно до дозволів ETA. Вбудований сканер штрих-кодів забезпечує просте та ефективне налаштування, зменшуючи ймовірність помилок. Після цього інструмент можна підключити до комп’ютера, щоб миттєво створити детальний сертифікат монтажу, заощадивши ваш час на паперову роботу.

Працюйте без простоїв на робочому майданчику

Уникайте простою інструменту завдяки більш надійним рішенням для кріплення та можливостям самостійного ремонту

Збільште термін служби інструменту та скоротіть час простою, обираючи між двома нашими надійними рішеннями: квадрат 1/2” з фіксацією за допомогою фрикційного кільця або квадрат з фіксуючим штифтом 1/2”. Акумуляторні ударні гайкокрути Hilti SIW 6AT-22 і SIW 8-22 постачаються з квадратами для фрикційних кілець та запасними фрикційними кільцями для самостійного ремонту, щоб ви могли швидко й легко замінити зношені фрикційні кільця. Гайкокрут SIW 4AT-22 має покращений фіксатор, що означає, що його внутрішня структура не послабшає з часом, забезпечуючи вам довгострокову роботу.

Як правильно обрати ударний гайкокрут?

Для чого використовується акумуляторний ударний гайкокрут?

Ударний гайкокрут — це електроінструмент із торцевим гайковим ключем, який забезпечує високий крутний момент. Він чудово підходить для закручування та відкручування болтів, гайок, гвинтів, анкерів та іржавих кріплень.

Чим відрізняється ударний гайкокрут від ударного шурупокрута?

Хоча ці два інструменти схожі, вони підходять для різних застосувань. Ударні гайкокрути йдуть лише з шестигранним квадратом 1/4 дюйма, з насадками з шестигранним квадратом 1/4 дюйма. Вони, як правило, більше зосереджені на швидкості, а не на потужності, і більше підходять для невеликих проєктів. Головною відмінністю є висока сила удару, яку може створити ударний гайкокрут. Це може зробити ударні гайкокрути важчими, але вони краще підходять для складніших завдань, де потрібна більша потужність або крутний момент, наприклад для закручування великих анкерів, болтів із шестигранною головою, гайок, гвинтів або для роботи з дуже тугими або іржавими кріпленнями.

Ударний гайкокрут якого розміру мені потрібен?

Розмір ударного гайкокрута в основному залежить від розміру болтів, з якими ви будете працювати, і необхідного крутного моменту. Загалом, чим більший ударний гайкокрут, тим більші болти він може закрутити з більшим крутним моментом.

Який розмір квадрата мені потрібен для ударного гайкокрута?

Усі ударні гайкокрути мають квадрат різних розмірів, наприклад 3/8”, 1/2” та 3/4”. Розмір квадрата залежить від ударного гнізда, яке ви хочете використовувати.

Яка потужність потрібна для вибору ударного гайкокрута?

Коли йдеться про ударні гайкокрути, потужність вимірюється крутним моментом. Чим вище значення крутного моменту, тим більша сила. Однак майте на увазі, що неможливо точно виміряти максимальний крутний момент ударного гайкокрута, тому завжди краще запросити демонстрацію або перевірити гайкокрут під час застосування.

Яких помилок слід уникати при використанні ударного гайкокрута?

Невідповідні головки: ударні гайкокрути несумісні зі звичайними головками та можуть спричинити пошкодження звичайних головок під час закручування. Обов’язково використовуйте відповідні ударні головки для гайкокрута.

Надмірне затягування: за допомогою ударного гайкокрута легко затягнути занадто сильно, оскільки він продовжуватиме затягувати, доки ви не відпустите курок.

Пошкодження різьблення: краще прилаштовувати болт або гайку вручну, оскільки за допомогою пальців ви відчуєте, чи отвір і кріпильна деталь збігаються правильно.

Поділитись