Image alt text (optional)

Відкрийте для себе акумуляторні кутові шліфувальні машини

Шліфування, різання та фінішна обробка за допомогою портативних потужних інструментів

Шліфуйте та ріжте метал, бетон і камінь цілий день без зайвого клопоту з нашими акумуляторними кутовими шліфувальними машинами з вражаючою потужністю, унікальними функціями безпеки та зручним використанням, де б ви не працювали.

А з нашою новою акумуляторною платформою Nuron ви отримуєте швидший, безпечніший і розумніший інструмент для ще більшої продуктивності на робочому місці.

Більше переваг від акумуляторної КШМ

Гнучкість і продуктивність

Немає розетки? Не проблема. У нас є акумуляторні шліфувальні машини 125 мм для різання та шліфування металів і мінералів, які задовольнять ваші потреби.

Безпека і довговічність

Час простою вбиває прибутки. Ми створюємо інструменти, які мають не тільки довгий термін служби, але й ергономічні та безпечні функції, які допомагають зменшити втому та ймовірність травм.

Повністю сумісна платформа

Наші акумуляторні шліфувальні машини працюють від акумуляторів, які ви вже використовуєте. Ознайомтесь з Nuron, нашою батареєю широкого діапазону 22 В для більшої потужності, довшого часу роботи та вбудованої діагностики батареї.

Worker grinding metal on a workbench with the cordless angle grinder AG 4S-22.

Більше шліфувальних машин - більше можливостей

Наш асортимент акумуляторних кутових шліфувальних машин підходить для більшості застосувань

Компактна AG 4S-22 має регульовану швидкість, щоб ви могли швидко різати метали, мінеральні матеріали та плитку, а потім сповільнити швидкість для створення фінішної обробки.

Для складнішої роботи - різання залізних труб, шліфування опорних панелей, AG 6D-22 забезпечує більшу швидкість і більше різів за одну зарядку, ніж інші 22-вольтові шліфувальні машини з більшими та важчими акумуляторами. Це продуктивність, яку можна порівняти з дротовим інструментом.

Worker cutting concrete with AG 6D-22 angle grinder connected to a vacuum (DRS)

Покращена безпека та комфорт

Інструменти, які допомагають робити більше з меншими зусиллями

Наші акумуляторні кутові шліфувальні машини з легшими та тоншими корпусами мають точніший контроль і менше стомлюють оператора при використанні, особливо в тісних, незручних місцях. Якщо диск застряє, наша технологія активного контролю крутного моменту (ATC) допомагає зменшити ймовірність небезпечної віддачі.

Блокувальні вимикачі полегшують життя, але можуть становити загрозу безпеці. Ось чому наші флагманські акумуляторні кутові шліфувальні машини мають функції блокування, щоб уникнути найгірших сценаріїв.

Working cutting rebar with the cordless angle grinder AG 6D-22

Безпечніше, витонченіше шліфування

AG 6D-22: інноваційна безпека та оптимальна продуктивність із перевагами Nuron

Кутові шліфувальні машини непередбачувані, коли вони застрягають, створюють небезпеку для оператора. Щоб захистити вас від травм, наша AG 6D-22 оснащена 3D-ATC, що зупиняє роботу інструменту, якщо він раптом різко змінив положення. Якщо ви приберете руку від інструменту, сенсорна функція SensTech в рукоятці негайно припинить роботу.

І як частина широкомасштабної платформи Nuron, його вбудована діагностика батареї сповіщає вас про стан батареї та допомагає скоротити час простою та краще оптимізувати вашу роботу.

Диски для кутових шліфувальних машин

Якою б не була робота, у нас є диск, який допоможе вам виконати її правильно

За допомогою правильних витратних матеріалів ви можете перетворити акумуляторну кутову шліфувальну машину на один із найбільш універсальних інструментів на будівельному майданчику. Ріжте та шліфуйте абразивними та фібровими дисками, шліфуйте та поліруйте пластинчастими дисками.

Доступні в різних розмірах і товщинах, наші абразивні диски створені, щоб різати швидше та служити довше.

Поділитись