Image alt text (optional)

Акумуляторні дрилі-шурупокрути

Продуктивність впродовж дня для різноманітних задач

Незалежно від того, чи закручуєте ви шурупи над головою, чи свердлите кладку, наші акумуляторні шурупокрути - це ідеальний баланс потужності, ваги та розміру для більшої продуктивності.

А з інструментами Nuron ви отримуєте підвищену швидкість, довший час роботи та покращений комфорт.

Продуктивні акумуляторні дрилі-шурупокрути та ударні дрилі-шурупокрути

Інструмент для різних задач

Компактні шурупокрути для робіт у важкодоступних місцях, свердла з високим крутним моментом для дерева та металу, ударні дрилі для залізобетону та інші професійні будівельні рішення.

Більш безпечні для робочого майданчика

Ви отримаєте більшу продуктивність від вашої команди та від ударних дрилів та шурупокрутів, які є безпечними, простими у використанні та довговічнішими.

Повністю сумісні платформи

Незалежно від того, використовуєте ви нашу нову 12 В або 22 В платформу Nuron, ви можете оптимізувати свій набір інструментів за допомогою змінних акумуляторів і зарядних пристроїв для всіх ваших акумуляторних інструментів.

Worker drilling into metal with SF 4H-22

Максимальна гнучкість

Використовуйте наші дрилі-шурупокрути для різноманітних задач на будівельному майданчику

Для комфортного, надійного свердління та робіт у важкодоступних місцях - під час столярних, сантехнічних, електромонтажних робіт - наші компактні дрилі-шурупокрути задовольнять усі ваші щоденні потреби.  Потужність та тривалий час роботи акумуляторних дрилей дозволяють робити отвори в бетоні протягом цілого дня.

Для прорізання великих отворів у дереві та металі, закручування об'ємних кріпильних деталей наші дрилі-шурупокрути найвищого класу оснащені потужними акумуляторами та системою активного контролю крутного моменту (ATC), що забезпечує потужність рівну дротовому інструменту. Прагнете такої ж продуктивності, але з легшим і ефективнішим акумулятором? Перегляньте наші інструменти Nuron.

Worker using SF 6H-22 3rd generation Nuron cordless hammer drill driver with B22-110 battery and HSS drill bit to drill into metal

Розширені функції безпеки

Переваги на будівельному майданчику, які допоможуть вам досягти більшої ефективності

  • Активний контроль крутного моменту (ATC) для зниження ймовірності травмування, допомагає запобігти неконтрольованому обертанню 
  • Ергономічні функції, наприклад модульовані, текстуровані ручки, зменшена вага, дозволяють точніше контролювати роботу, одночасно зменшуючи втому користувача
  • Світлодіоди для кращого освітлення; нековзкі бічні бампери для запобігання ковзанню
  • Повнорозмірні металеві швидкозатискні патрони для гнучкості; високоефективні безщіткові двигуни та суцільнометалеві редуктори для більш плавної та тривалої роботи
Worker drilling brick wall with SF 4H-22

Інструмент для щоденної роботи

SF 4-22: менший, легший дриль-шурупокрут з безкомпромісною продуктивністю

Акумулятор 22 В SF 4-22 забезпечує вдвічі більшу потужність і до 60% більше часу роботи, ніж інші акумулятори 22 В. А SF 4H-22 додає ударну дію для продуктивнішого свердління кладки. 

Акумулятори Nuron оснащені вбудованою системою діагностики, яка швидко виявляє батареї з низькою продуктивністю – це допомагає вам спростити керування інструментом. 

Worker drilling into drywall with SF 4H-22

Універсальний в застосуванні

Компактний, продуктивний та якісний

Працюючи нашими витратними матеріалами, ви полегшуєте свою роботу. Наші біти є більш стійкими до стирання, а наші свердла оптимізовані, щоб робити більше отворів за один заряд акумулятора.

Для більш спеціалізованої роботи ви знайдете різноманітні типи біт, розроблені для більшої продуктивності, а також кільцеві пилки з зубами з карбіду вольфраму, які набагато перевершують традиційні біметалеві пилки.

Поділитись