Шурупокрут SF 2-A12

Довгоочікувані новинки: шуруповерти SFE 2-A12 та SF 4-A22

Офіційний старт продажів

SFE 2-A12 Applications

Акумуляторний шуруповерт SFE 2-A12 з чотирма насадками

Компактний та легкий: шуруповерт розроблений спеціально для робіт у важкодоступних місцях та для тісних приміщень

Для електриків, сантехніків та інших професіоналів, які працюють у важкодоступних кутах. Ми розуміємо, що баланс між потужністю, вагою та розмірами є надзвичайно важливим. Вам потрібен професійний потужний інструмент з ергономічним дизайном, який допоможе полегшити вашу роботу та зробити її комфортнішою.

Компактний, легкий та безщітковий - підвищуйте продуктивність під час роботи в тісних приміщеннях

SF 2H-A12 for drilling through masonry

Гнучкість - чотири змінні патрони

Завдяки чотирьом універсальни насадкам SFE 2-A12 дозволяє вам потрапити в найвужчі місця, щоб точно просвердлити отвори та закріпити гвинти.

 

SFE 2-A12 Applications

Розроблений для задач з монтажу та обробки

Безщітковий двигун допомагає зменшити загальний розмір інструменту, тоді як спеціалізована ергономіка забезпечує міцний захват та комфорт і контроль у важкодоступних місцях.

SFE 2-A12 Applications

Високий крутний момент і невелика вага

Сучасний безщітковий двигун та дві передачі ефективно передають потужність, а широке портфоліо витратних матеріалів покриє усі задачі по свердлінню і кріпленню.

SFE 2-A12 Applications

Універсальний і точний для свердління та установки в метал

Два яскравих світлодіоди, висока швидкість обертання, компактний дизайн та невелика вага роблять його ідеальним для серійних робіт, наприклад, закручування металевих гвинтів.

SFE 2-A12 - багатофункціональний, компактний та безщітковий

завантаження
Чотири насадки - один акумуляторний шурупокрут З допомогою компактного та легкого  SFE 2-A12 ви дістанетесь до важкодоступних місць на вашому об'єкті. SFE 2-A12 розроблений спеціально для робіт у тісних приміщеннях.

Новий шуруповерт SF 4-A22

Універсальний, легкий та безщітковий. Вам варто спробувати у дії цю інновацію.

З моменту запуску SFC 22-A  у нашій продуктовій лінійці, він був один із найпопулярніших продуктів серез усіх наших клієнтів. Ми знаємо, що ви маєте що згадати з SFC 22-A, але SF 4-A22 - справжня інновація у класиці. 

Усі наші рішення розробляються для того, щоб ваш бізнес розвивався: збільшуйе продуктвність та виконуйте задачі ще швидше, ефективніше та з більшим комфортом.

Чому SF 4-A22?

завантаження