Pipe and Cable gallery Martina

Сфери застосування

Ми пропонуємо широкий набір модульних монтажних систем для типового використання, такого як опорні та підпірні конструкції для трубопроводів, кабельні лотки, повітропроводи, електричні панелі, навіси та медичні магістралі. 
Це універсальні та ефективні рішення, розроблені для застосування безпосередньо на будмайданчику. Ми пропонуємо широкий спектр ефективних та гнучких рішень для кріплення будь-яких трубопроводів.  Наші системи Hilti ММ, MQ та MI включають різноманітні застосування для низьких, середніх та високих навантажень. 
Ми також раді допомогти вам з проєктуванням підпірних конструкцій. Програмне забезпечення Hilti PROFIS Installation передбачає готові шаблони. Ви також можете звернутись до представників Hilti та отримати індивідуальну підтримку. 

1. Кріплення трубопроводів

Ми пропонуємо широкий спектр ефективних та гнучких рішень для кріплення будь-яких трубопроводів. 
Наші системи Hilti ММ, MQ та MI включають різноманітні застосування для низьких, середніх та високих навантажень. 
Ми також раді допомогти вам з проєктуванням підпірних конструкцій. Програмне забезпечення Hilti PROFIS Installation передбачає готові шаблони. Ви також можете звернутись до представників Hilti та отримати індивідуальну підтримку. 

2. Кріплення трубопроводів ОВ, ТС, ХС

Труби можуть розширюватись та стискатись з двох причин: 

 • У зв'язку з різницею температур між трубою та навколишнім середовищем. 
 • У зв'язку зі зміною температур між навколишнім середовищем та рідиною, яку переносить труба. 

В обох випадках труби не повинні бути міцно прикріплені до підпірної конструкції. Вони повинні мати свободу переміщення в поздовжньому напрямку. 

Застосування рухомих опор дозволяє трубі розширюватись, не навантажуючи підпірну конструкцію чи хомут труби. Використовуйте нерухомі опори в поєднанні з компенсаторами розширення, щоб забезпечити рівномірний розподіл рухів труби та мінімізувати можливі навантаження. 

Переваги

 • Модульна конструкція нерухомих опор забезпечує універсальність з точки зору висоти кріплення, навантаження та матеріалу труб.
 • Рухомі опори можна застосовувати як для підвісних, так і опорних конструкцій.
 • Рух у двох напрямках можливий із рухомою опорою Hilti MSG.
 • Класи навантаження відповідають трубним хомутам Hilti.

3. Кріплення повітропроводів

Елементи Hilti MV розроблені для кріплення систем вентиляції та кондиціювання. 

Завдяки різноманітним компонентам встановлювати їх легко та безпечно. Елементи також відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. 

Переваги

 • Усі компоненти пройшли акустичні випробування та дозволяють зменшити рівень шуму, що передається по профілю через вібрацію. 
 • Вентиляційні канали легко закріпити кутовими елементами Hilti MVA безпосередньо до стелі, або за допомогою різьбових стрижнів чи в поєднанні з монтажною системою Hilti MM.
 • Hilti MV - оптимізована система для повітропроводів з поперечним перетином до 1000 х 500 мм.
 • Швидкозажимні хомути системи Hilti MV забезпечують легкий монтаж в повному діапазоні розмірів від DN 80 до DN 1250.
 • Настінний монтаж повітропроводів на консолях Hilti MМ – безпечне та гнучке рішення для низьких чи дуже високих стель.