МОДУЛЬНІ ОПОРИ

МОДУЛЬНІ ОПОРИ

Наше комплексне рішення для будівельних модульних підпірних конструкцій

Протягом багатьох років ми в Hilti проєктуємо та створюємо модульні опорні та підпірні конструкції у всьому світі. 
Ми раді поділитись з вами нашими знаннями та досвідом, щоб допомогти вам реалізувати проєкти будь-якої складності ‒ з використанням статичних навантажень чи при встановленні протипожежного, звукового та сейсмостійкого обладнання.  
Ми готові надати вам комплексну підтримку - програмне забезпечення, технічну інформацію та професійну консультацію інженерів Hilti.

Монтажна система МТ

hilti MT

Нова система MT проста в проєктуванні та збиранні, є єдиним рішенням, що забезпечує монтаж практично для всіх опорних конструкцій.

Детальніше

Сейсмостійкі кріплення

Вимоги до сейсмостійкості будівель стають все більш жорсткими. Наші інженери допоможуть вам вибрати необхідні продукти і рішення і провести комплексні розрахунки на всіх етапах вашого проєкту

Детальніше

ВОГНЕСТІЙКІ КРІПЛЕННЯ

Більше 25 років ми проєктуємо і виробляємо вогнестійкі модульні конструкції. Дізнайтеся більше про те, як створювати вогнестійкі опори з впровадженням наших рішень

 

Детальніше

Корозійностійкі кріплення

Ми пропонуємо рішення, які можуть застосовуватись як у сухих закритих приміщеннях, так і в агресивних умовах. Будемо раді співпрацювати з питань антикорозійних рішень

Детальніше

Кріплення ОВ, ТП, ХП

Основна складність при кріпленні систем опалення, теплопостачання та холодопостачання полягає у температурному розширенні труб та його впливі на опори та навколишнє середовище. Дізнайтесь, як врахувати температурне розширення у вашому проєкті.

Детальніше

Cфери застосування

Знайти рішення для кріплення ваших трубопроводів, кабельних лотків, повітроводів, електричних щитів, медичного обладнання та ін. 

Детальніше